Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nektek nem esne rosszul?

Ti nektek nem esne rosszul?

Figyelt kérdés

Két osztálytársam beszélgetett rólam, és közülük az egyik elmondta nekem, hogy mi volt. Ez volt a beszélgetés:


A: Te szereted Xy-t (a nevem)

B: Bírom. Te?

A: Hát én nem.

B: Hát mert még nem ismered.

A: Meg az osztályból sokan nem bírják.

B: És ezért te se bírod?


Ez volt a beszélgetés.


Igazából szeptembertől vagyunk együtt ezzel az osztállyal, sokan nem is ismerték előtte egymást.


Tudom, nem kéne vele foglalkoznom, meg hogy nem bírhat mindig mindenki mindenkit, de akkor is bánt.


Igazából ebben az osztályban senkivel nem vagyok rosszba, már úgymond van egy baráti társaságom.

És azt sem tudom, hogy kik lehetnek azok az emberek, akik utálnak. Nem vagyok elfogult, de szerintem nem vagyok rosszba senkivel. Legalábbis én így veszem észre.



2019. nov. 13. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Engem általánosban leprásként kezeltek az osztálytársaim és gimiben sem voltam népszerű, csak néhány barátom volt, ők viszont a mai napig azok. Akkorra már viszont megtanultam leszarni, nem lehet mindenkinek megfelelni és nem is kell. Ha ismeretlenül elítél, az az ő szegénységi bizonyítványa. A "nem bír" és az "utál" között egyébként még rengeteg fokozat van, ne olvass bele többet, mint amit mondott.
2019. nov. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg embertől megkaptam eddig, hogy "eleinte nem bírtalak/furának találtalak, de már tudom, hogy jófej vagy", szóval számomra természetes lenne, hogy így beszélnek rólam. Te se filózz rajta sokat, majd megkedvelnek, vagy ha mégsem, akkor is melletted maradnak, akikkel jól kijössz jelenleg.
2019. nov. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!