Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék? Olyan törékeny...

Mit tehetnék? Olyan törékeny vagyok.

Figyelt kérdés
Enyhe, vagy maximum középsúlyos, még egészen kezelhető mentális zavarokkal küszködök (orvosi diagnózis támasztja alá), viszont annál erősebb magányosság érzéssel és szeretethiánnyal is; ha valakivel elkezdek jóban lenni, borzasztóan rettegek attól, hogy valamivel elüldözöm, minden jelentéktelen """negatív""" reakciójába képes vagyok belelátni, hogy most végleg elvágtam nála magam, biztosan nem lesz kíváncsi rám többé (még sosem volt igazam). A velem akár kicsit is kedves srácokba nagyon könnyedén belezúgok, vagy legalábbis az idealizált képbe, ami a fejemben kialakul róluk, állandóan ölelgetném meg puszilgatnám az aktuálisat legszívesebben, amit persze ügyesen eltitkolok, nem hiányzik, hogy kiborítsam őket. Pszichoterápiák nem gyakoroltak rám tartós, hosszú távú hatást, maximum kibeszélnem magamból a vívódásaimat esett jól adott esetben. Tényleg nem tudom, mi legyen velem, tanácstalan vagyok. Talán nem is ebbe a kategóriába lenne való a kérdés.
2019. nov. 14. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:

ep testben ep lelek

a mentalis gondjaidra nem tudok megoldast, de egy otlet, hogyha elkezded a tested erositeni, akkor az fog adni onbecsulest, magabiztossagot meg szellemi erot

persze ne zumbazni kezdj, hanem valami kemenyet (crossfit, sulyemeles, kondizas, kung fu, stb).

lany letemre elkezdtem krav magazni es elkepeszto milyen pozitiv hatasait tapasztalom

mar csak az, hogy kepes vagyok megcsinalni 4 szabalyos fekvotamaszt, hatalmas buszkeseggel tolt el

2019. nov. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Hány éves vagy kérdező?

Milyen a kapcsolatod a szüleidel?

Mióta érzed ezt a problémát?

Milyen embernek látod/gondolod magad?

Azért kérdezek ennyit hogy kicsit jobban lássuk honnan ered ez a probléma.


Egyetértek az előttem lévővel, a rendszeres helyes mozgás már önmagában sokat segíthet. :)

2019. nov. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

21 vagyok, apám számára megszűntem létezni a szüleim váló- és gyermekelhelyezési perét követően, az anyámmal való kapcsolatom inkább jó, mint rossz, de az egy fedél alatt élés számunkra nem egy zökkenőmentesen kivitelezhető feladat, mert eltérő vérmérsékletünk, szokásaink, igényeink vannak. Plusz nem beszélhetek vele át bármit, biztos, hogy elítélne, nem értene, ha szó szerint mindent tudna rólam. Fogalmam sincs, mikor funkcionáltam "normális emberként" utoljára, talán gyerek fejjel, 10 éves korom előtt, amikor még egyben volt a család (bár néhány OCD tünet kijött rajtam már akkor is). Magamról mit és milyen terjedelemben kellene írnom, hogy releváns legyek és végigolvasni is hajlandó legyen valaki a kommentemet?

Sportolni tényleg nem sportolok, az lehet, jót tenne, de önmagában vajon elegendő ahhoz, hogy helyrejöjjön velem kapcsolatban minden?

2019. nov. 14. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Sportolni tényleg nem sportolok, az lehet, jót tenne, de önmagában vajon elegendő ahhoz, hogy helyrejöjjön velem kapcsolatban minden? - ha ki sem probalod, akkor nem fogod sose megtudni
2019. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!