Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki nagyon tehetségtelen volt valamiben, de utána ő lett a legjobb?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg magamon, hogy az élet sok területén nagyon tehetségtelen vagyok, vagy legalábbis ezt gondolom magamról. Legyen szó például főzésről, barkácsolásról, vagy egy szakterület elsajátításáról bármiről.


Nos, amikor elkezdek foglalkozni valamivel, azt veszem észre, hogy ehhez semmi tehetségem sincs, és soha nem tudom elképzelni hogy valaha is magasabb szintet érjek el (pl. egy új nyelvet megtanulni). Aztán miután csinálom már egy ideje, akkor rájövők, hogy nem is olyan nehéz ez, és nagyon jól megy nekem, majd miután még több idő eltelik, akkor akár még a tanáraimat is túlszárnyalom...


Van itt ilyen ember, aki hasonló? De az elején miért megy olyan nehezen és miért látom lehetetlennek a dolgot?


2019. nov. 14. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a lustaságból nagyon pocsék voltam. De olyan sokat fejlődtem hogy már profi vagyok benne.
2019. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt hivjak gyakorlasnak.;)
2019. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!