Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fotózzák a seggük a lányok?

Miért fotózzák a seggük a lányok?

Figyelt kérdés
Nincs probléma vele ha a párjának küldi privátban, bejön. De nyilvánosan miért rakják ki mondjuk Facebookra vagy társkeresőre??? Aztán jönnek a posztok arról hogy mindenki dugni akarja őket. Aztán kirak megegy képet ahol a segget fotózza a csapon ülve méghozzá tangaba. De rengetegen csináljak ezt. Ha nem akarnak dugni akkor miért?
2019. nov. 15. 03:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

A sok like és nyálcsorgató komment miatt.

Ettől nő az egojuk..

2019. nov. 15. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Ja, önbizalomnövelés. Meg aztán lehet, hogy sokat dolgozott rajta, hogy olyan legyen, amilyen és tudni akarja, hogy nem hiába. Én azt nem értem miért kell csücsöríteni minden fotón és két lánynak miért kell mindig egymást átkarolni.
2019. nov. 15. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Amúgy nem muszáj nézni. Érdekes, én nem látok sehol képeket random valagakról.
2019. nov. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%
Mert így akarják ki szűrni a normálisat. Aki dugni akar az úgy is rá fog írni e célból. Ha pedig egy normális rá ír akkor vele kezdd el beszélni. Szerintem ez áll a háttérben.
2019. nov. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Figyelemfelkeltés. Bár ott már eleve gond van ha valakinek nem elég a párja figyelme ilyen téren.
2019. nov. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Eddig a pontig csak a parjukat zaklattak a lanyok avval, hogy nem nagy a seggem ?

Mostantol? az egesz vilagot !

2019. nov. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
Aki mindig valagakat lát a fácsén, annak olyan szintű is az ismerősi köre. Mozogj jobb körökben, ahol nem a műkörmös a továbbtanulás csúcsa.
2019. nov. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Azért fotózzák, amiért a párzani készülő kutya-macska feltolja a seggét a magasba. Ketyeg a bébitikktakk.


Érdekes, hogy a Facebook őket nem zárja ki ezért. Engem egy harmatcseppes őszi falevél posztolása miatt közösségellenesnek nyílvánított és kitiltott, még az oldalt sem tudtam törölni. Azóta sem kértek bocsánatot. Mondjuk felesleges is, mert nem bocsátok meg soha, és csak azt sajnálom, hogy nincs elég pénzem szXrrá perelni őket.


Talán ennyit a Facebook és a hasonlóak színvonaláról. Női vXlagat lehet posztolni símán, trágár szöveget lehet posztolni símán, de gyönyörű őszi képekért közösségellenes leszel.

2019. nov. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
#9 Bocs,de ezen jót röhögtem.
2019. nov. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert annyi eszük nincs, hogy felfogják mennyire leértékelik magukat egy normális ember szemében. A sok nyálcsorgató kretén nyomja a likeot. Ha tényleg jól néz ki akkor a lányok nyomják a kommentet "Oh Princess" "Bár ilyen fenekem lenne" stb. utána jöhet pár huszad rangú cég akik adnak 10ezret meg egy tusfürdőt egy valagos képért. Én is reklám cégnél dolgozok és egy komolyabb kampányban az ilyen kis dísz**csák soha nem fognak bejutni.
2019. nov. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!