Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Angliában az emeberek milyen...

Angliában az emeberek milyen magasak kb?

Figyelt kérdés
attól kérdezem inkább aki volt már angliában,és látta a civil angliaiakat,nem pedig egy olyantól aki képernyőn keresztül figyeli a törpenővésü sztárokat,vagy az égimeszelő színészeket..

2019. nov. 15. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Általában elég magasak - álmaim pasijai köztük élnek -, és főleg, vékonyak, szíjasak. Vannak náluk magasabbak is: az észak-németek és a hollandok. Ott nem ritka a 200 cm vagy az akörüli magasság. Nézd csak meg a német cipőboltok kínálatát!
2019. nov. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
pontosan 175cm a összes.
2019. nov. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
pont mint a magyarok. vannak magasak, vannak alacsonyak, vannak átlagosak.
2019. nov. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
Miféle egy kretén kérdés ez?
2019. nov. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Köszönom, hogy lepontoztatok. Nem tetszenek érteni a kérdést? Pontosan erreől van szó, amit egyesként leírtam.
2019. nov. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De értettük, csak hülyeségeket írsz. Pontosan ugyanolyanok itt az emberek, mint máshol, mint otthon. “Szíjas” angolok, az... főleg a fiatalok a metróban, a sörhasukkal. Te sem éltél még itt 10 percet sem, ugye?
2019. nov. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm egyes a normálisan megfogalmazott válaszod,én nem pontoztalak le.

Azt gondolom hogy nem kretén kérdés,

vannak országok ténylegesen ahol a nők konkrét 160cm alatt vannak illetve a férfiak is bőven 180cm alatt.Pl.Japán.


Azért gondoltam megkérdezni hogy itt is vannak e ilyen konkrétabb számok.:) Nyilván minden kérdésbe bele kell kötni,véletlenül se válaszoljunk normálisan.(Egyes kivétel,neki köszönöm a választ)

2019. nov. 15. 11:17
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
De, kretén.
2019. nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Istenem de nyomorék lehetsz vagy tán az agyi szinted lemaradott,hogy nem fogod fel ez egy kérdezős oldal ahol bárki kérdezhet.

Szerintem egy eléggé normális/általános kérdést tettem fel.:)

A kérdésem nem egyenlő egy olyan kérdéssel hogy "Miért nincs ráírva a sütőkre hogy kutyát betenni tilos?".

Illetve,a kérdésemre választ vártam,nem pedig a véleményedre voltam kiváncsi. <3

2019. nov. 15. 13:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 164cm magas nő vagyok és átlagos magasságú vagyok brit nők közt. A férfiak is hasonló magasságúak mint a magyarok.
2019. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!