Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl érzékeny vagyok?

Túl érzékeny vagyok?

Figyelt kérdés

Ugye nem vagyok ezzel egyedül?

Nagyon nehezen tudom feldolgozni, ha egyszer csak valaki kiszáll az életemből aki fontos. Ilyenkor mély depresszió van. Leginkább azért fáj nagyon, mert én úgy érzem mindent megteszek azért hogy egy normális emberi kapcsolat fennmaradhasson. Igen, exről van szó.

És nem, nem szeretem.. csak nagyon nehéz elfogadni hogy évekig ő volt az aki mindig mindent tudott rólam, aztán egyik napról a másikra elveszti minden érdeklődését és egy jéghideg érzelemmentes bunkó paraszt lesz, aki annyit se bír írni hogy boldog szülinapot. És arra nem képes hogy egyszer felvegye a telefont. Mi történt?

Nem értem. Persze, nem érdemel még engem, ezt értem, mert mindenki mondja.

Félek, sőt rettegek attól hogy nem fogok tudni senkit sem közel engedni magamhoz, nem fogok tudni bízni senkiben, és főleg nem rájuk bízni a lelkemet, ami enélkül is elég érzékeny és bonyolult.

Nem ő volt az első.. sajnos barátságaimnak is lett vége ugyanígy. Iszonyú nehéz megértenem ezt.

Hová tűnt az emberi érték? A barátság, a jó viszony fontossága és megbecsülése? Miért ilyen rideg és számító mindenki?

Létezik még egyáltalán olyan ember akinek ez fontos?


2019. nov. 15. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem tul erzekeny vagy. A mai vilagban mar nem lehet torekeny kis hercegnokent elni, mert "aki nem vagany, azzal kiba$znak" (Dutyidili;)

Szomoru de ez van. A te eleted, csakis TE tudsz rajta valtoztatni es csakis ugy ha CSELEKEDSZ.

Fel kell fogni es elhinni, hogy az hogy masok hogyan viselkednek veled, az csakis az illetot minositi es NEM teged. Ha valaki bunko veled, az nem azert van, mert megerdemled, vagy mert te bunkosagra vagysz, hanem azert mert az illeto egy bunko! Nagyon nehez volt ezt nekem is elfogadni, de igy a negyedik x-en tul mar kapisgalom a dolgot ;)

Fontos hogy megtanuld szeretni onmagad, hogy onmagad legjobb baratja tudj lenni, es akkor elersz egy olyan belso beket, hogy mar nem fog a boldogsagod attol fuggni, hogy vannak e barataid / tarsad, vagy sem. Es amikor ezt elered, akkor jonni fognak maguktol a baratok / tarsak, mert a pozitiv kisugarzas, a kiegyensulyozottsag vonzani fogja az embereket.

2019. nov. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!