Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Snoop Dogg, Eminem hogyan...

Snoop Dogg, Eminem hogyan tudott életben maradni mind a mai napig?

Figyelt kérdés

Megszámolni is nehéz hány feltörekvő tehetség, fiatal rapper halt meg egészen napjainkig, konkrétan Westside oldalról legalábbis én velük szimpatizálok, őket követem több éve.

Bár Eminem amennyire tudom nem tagja egyik bandának sem, és nem is állt velük kapcsolatban, legalábbis semmi információt nem találni erről, talán ezért sem fenyegette őt különösebb veszély, viszont fehér bőrűként csoda hogy még él, feketék között pl van ahol kifejezetten bőrszínre mennek, nem nézik hogy melyik csoporthoz tartozik.


2019. nov. 15. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Snoop Dog sem élne mert állítólag őt is meg akarták ölni.
2019. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Eminem a D12-ben volt benne egyetlen fehér tagként, de az már hivatalosan feloszlott. A D12-esek közül pedig két tagot is lelőttek 1999-ben és 2006-ban.
2019. nov. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"viszont fehér bőrűként csoda hogy még él"


Elég sok fehérbűrű él még az usában, köztük rapperek is. Kicsit túlzásba viszed a dolgokat.

2019. nov. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont ezt a két előadót emelted ki? Rengeteg régi előadót lehetne sorolni aki ilyen körökbe mozgott és még mindig él.
2019. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3

Rapperek, de inkább bandák között főleg nem szokványos hogy egy fehér ember komoly nevet szerez.

Egyedüli előadóként akad pár, de azoknak teljesen másról szólnak a szövegeik.

2019. nov. 15. 16:00
 6/9 A kérdező kommentje:

#4

Snoop már gyerekként bandatag volt, Ő a mai napig hiteles, írtam volna Nipsey-t is csak hát....

Eminemről nem tudtam semmit érdemben, anno TV-ben hallottam párszor, de mivel semmilyen kötődése nem volt a zenei életen kívül máshoz, így utána nem követtem.

2019. nov. 15. 16:03
 7/9 anonim ***** válasza:

azért mert műgengszter


na jó nem, igazából azért mert megkíméltem az életét

2019. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Snoop Dogg azért, mert egyértelműen egy szélkakas. Viszont egyben köpönyegforgató is.


Tömören: a szélkakasságot és a köpönyegforgatást nagyon ügyesen kompenzálta.


Először Dre. Aztán 2Pac. Volt egy kis Biggies/Puffys korszaka. Aztán megint Dre...

2019. nov. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50 Cent majdnem meghalt 2003-ban
2021. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!