Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogosan nem érzem magam...

Jogosan nem érzem magam fiúsnak fiúként?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, az osztálytársaim sportolnak, mindíg sportról, autókról, motorokról és ilyenkről beszélnek, jogosítványuk nincs, de tudnak már autót vezetni rég, engem pedig ha beültetnének egy autóba, azt se tudnám hogy mit csináljak. Nekem pedig semmi ilyen hobbim nincsen, nem is vonz a sport és az ilyen dolgok. Szerintetek ez baj?
2019. nov. 16. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, engem se érdekeltek soha az ilyen dolgok és ez nem változott semmit. Megvagyok.
2019. nov. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ettol lesz valaki fius. Egyebkent a lanyok szeretik, ha a baratjukkal tudnak beszelgetni a sajat "lanyos" dolgaikrol es o meg hozza is tud szolni.

Egyaltalan nem baj, ha nem erdekel teged.

En lany vagyok, de meg nem pasizok, meg nem sminkelek es vasarolni sem szeretek. megsem vagyok ettol kevesebb. Ha te azt erzed, hogy azok a fiuk tobbek, ferfiasabbak nalad, akkor ulj neki es tanuld meg az auto reszeit.

Hobbit pedig jo lenne keresned magadnak, mivel anelkul eleg unalmas az elet.

2019. nov. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Szerintem egyáltalán nem probléma, hogy nem érdekelnek a tömeg dolgok, és felesleges is magadra erőltetned, mert akkor nem lennél önmagad. Én is mindig egy kicsit különc fiú voltam a többiektől, pusztán más dolgok érdekeltek. Egy iskolai közegen belül általában az átlag kialakít/felépít egy normát (pl. autóvezetés a menő), és akik nem érdeklődnek az adott téma iránt, azok kicsit kívülállóként érzik magukat. Szerintem ezen felesleges stresszelned, ha eljön az ideje, hogy autót tanulj vezetni, és természetesen a szüksége, akkor majd megtanulod.

Túlságosan nem szabad adni a társadalmi normákra, hogy ettől leszel férfias, más dolgoktól pedig kevesebb, mert ez nem így van, és torzítja az önképed. Pláne 16 évesen, a legtöbb ember azt sem tudja még, hogy mit akar az életben. Az a legfontosabb, hogy ne mások szemével próbáld magadat látni, te ismered magadat a legjobban, biztosan van valami ami érdekel az életben, és semmi baj nincs azzal, ha 16 évesen az nem az autóvezetés, és a motorozás. Persze ha érdekel ez a téma, akkor a modern világunknak köszönhetően szerintem még a youtuberól, és számos más oldalról tudsz tanulni ezekkel kapcsolatos dolgokat. Ne másokhoz hasonlítsd magad. :)

Hasonló fiú voltam én is 16 évesen, azon aggódtam nem érdekel az ami másokat, később pedig a javamra vált. :)

2019. nov. 20. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!