Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem képesek felnőtt...

Miért nem képesek felnőtt emberek lehúzni maguk után a wc-t?

Figyelt kérdés

Amikor szállodában dolgoztam is ezt tapasztaltam. Nagyon sok elegánsnak, műveltnek (tűnő) ember is rendszeresen otthagyta a pisit, szart maga után. Volt, amelyik a zuhanyfülkébe szart. Most plázában dolgozom (nem takarítóként) de én is kijárok wécére és ugyanazt tapasztalom. Nem húzzák le, pedig egy mozdulat lenne csak és nem ők fizetik a vízszámlát. Undorító és egészségtelen. Őket nem zavarja, ha bemennek és más szarába, hugyába botlanak ?! Hogy lehet valaki ilyen végtelenül undorító és igénytelen? Ezek otthon is így csinálják? Hogy megvárják, míg a másik utánuk lehúzza?? Mellesleg nőből vagyok és pluszban idegesítő, hogy ilyen koszfészekben hogy oldjam meg fertőzésveszély nélkül az intimbetét, stb cseréket? Vajon ha viszek folyékony kézfertötlenítőt az úgy jó? Csaphoz, kilincshez nyúlni nem nagyon merek. Takarítók óránként lemosnak mindent, de 10 perc múlva úszik ismét szó szerint a ganéban.

Bent az irodában csak kézmosó van, wc külön sajnos nincs.


2019. nov. 16. 12:37
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Mellesleg én úgy gondolom, hogy ezt valószínűleg a takarító bosszantására, megalázására csinálják. Nos, ez legyen a legnagyobb sikerük az életben.
2019. nov. 16. 12:43
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
Direkt csinálják. És azon röhögnek magukban hogy majd aki bemegy utánnuk az elhányja magát. Sajnos így van.
2019. nov. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, te mindig lehúzod magad után a wc-t?
2019. nov. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Alap, hogy lehúzom a vécét magam után. Nem tudom, mások miért nem.
2019. nov. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én életemben legfeljebb ha egyszer találkoztam le nem húzott WC-vel. Az előfordul, hogy egy lehúzásra nem megy le a szilárd termék, és az illető nem veszi észre.
2019. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#3

Képzeld, mindig lehúzom magam után. Te nyilván nem, ha nálad ez kérdés.

Tudod, ez amolyan reflex, ami az emberben normális nevelés esetén kb 3-4 éves korában rögzül és normális esetben meg is marad. De még a macska is elkaparja maga után a szart.

2019. nov. 16. 13:03
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Feltehetően az ilyen vendégek-mivel otthonukban a kert végében levő egyszemélyesbe járnak- itt szembesülnek azzal, hogy a végtermékek eltüntetési módja az agykapacitásuk felett áll, hagyják az egészet, hogy ezt más normális befejezze.
2019. nov. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
9%

Mert nem trendy, régebben a csicska tanárok mutatták, hogy le kell, szüleim, bátyáim meg azt, hogy csak az elnyomók húzzák le, mutatva, hogy milyen pedánsak, hogy nekik tellik vízöblítéses vécére. Szóval már én sem húzom le, mutkor voltam egy puccos helyen ahol megkért a haver, hogy vigyázzak az alkalmazottjaira (vigyázni kellett pár csajra) ott se húztam le, valamelyik öklendezett, megkérdeztem, hogy amikor vén németeket szeretnek akkor az nekik nem szagos? Sznobok.

De azt is megértem aki lehúzza, nem problémázok ezen.

2019. nov. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
18%

Én egyszer elmentem munkahelyem a WC-re.

Mikor végeztem, nem húztam le, csak lehajtottam a tetejét(mert öltöny volt rajtam és nem akartam úgy öltözni, hogy nyitva van a WC ülő, mert féltem, hogy kiesik a vízbe a telefon, tárca).


Aztán elmentem kezet mosni és kimentem.

Fél óra múlva megint rámjött, szal bementem aztán ott anyáztam, hogy valaki nem húzta le a WC-t.

Eszembe se jutott hogy én voltam.

Mondom a kollégáknak, azok meg mondják, hogy azóta hogy én voltam az előbb, egy öregasszony volt bent, de mondom akkorát kulázott, hogy beszartok :D

Mindenki ott hűledezett az ügyfélszolgálaton, hogy az az öregasszony? :D

2019. nov. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Melohelyen nem szoktam én se lehúzni, sőt meg megiszok a budin két tüskét, azt ott hagyom a tartályon
2019. nov. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!