Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érett már meg ez a...

Miért érett már meg ez a világ a pusztulásra?

Figyelt kérdés
2019. nov. 17. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Mert a létező legrosszabb dolog történt meg vele: Az emberiség.
2019. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

"Azért szar ez az egész világ, mert ti emberek szarok vagytok. És én? Én is egy kicsit."

Beatrice együttes

2019. nov. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Miért érett volna meg? Néhány ember szubjektív véleménye alapján nem igazán lehet messzemenő következtetéseket levonni.
2019. nov. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
A világ megvan, csak az élhetetlenek akarnak mindig meghalni és pusztítást látni. Nekik a rózsa is szarszagú lesz.
2019. nov. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Amiért ősszel megérett a szőlő a szüretre, ez a dolgok rendje. Keletkezés-elmúlás... Sokmindent bele lehet látni és magyarázni, de szerintem elég ennyi a megértéshez, a megértésből pedig nyugalom ered.
2019. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem régen sem volt problémamentes a világ. Sőt, ma már több jogi, környezetvédelmi, orvosi szabályozás van jóval. Pl az ipari forradalom alatt aztán nem volt túl környezetbarát a helyzet. Vagy hányan meghaltak járványokban mert nem volt tiszta az ivóvíz. Az ürüléket az utcára öntötték.

Nyilván elindult egy bizonyos hanyatlás a bolygón, ugye olvadnak a jégsapkák, de ez az emberek nélkül is valószínűleg megtörténne.

Maguk az emberek ugyanolyanok mint bármikor, csak mások a körülmények. Ugyanúgy vannak ártatlan emberek, gyerekek, vannak pszichopaták, melegek, különböző rasszok. Az hogy manapság már tudjuk részletesen hol mi történik, a technológia által, ezért tűnik úgy hogy manapság minden milyen durva. Na meg a pánik keltés bevett média fogas a híradóban :)

2019. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom minek pontoztok le mindenkit. Normális választ írtam. Inkább ez a pontozási rendszer érett meg a pusztulásra. Meg kéne szüntetni!
2019. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Még nincs vége,de arra felé haladunk.Amúgy egyszerű

a válasz.A pénz és a hatalom.A milliárdosok semmit

És senkit nem kimélve,teszik tönkre az embereket és

a természetett.Olajkutak,fegyver gyárok. Az oktalan háborúk.A co2.Mind -mind azért,hogy még több vagyon hatalom legyen a kezébe.Mennyi kell még, Mennyi az elég

a vagyonból? Kb 10-15 év és szigetek kerűlnek víz alá.

Le se sz..ják.Az a gond,hogy akis emberek semmit nem

tudnak tenni.A gazdagok meg nem is akarnak.Ez van

nálunk is. A milliárdos urak csinálnak egy alapitványt

1 millából. Le írhatják az adoból.Miért nem csinál

100 millás alapitvány?A vagyonuk 4 generációra is elég

munka nélkűl.Na ez a legfőbb gond.Nem számit semmi,

mert ők nem fogják meg élni a főldünk pusztulását.

Ha tehetném....

2019. nov. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!