Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon mi a normális? Létezik...

Son4of7God kérdése:

Vajon mi a normális? Létezik egyáltalán bármi is ami normális?

Figyelt kérdés

Embert öltem. Mit érez olyankor az ember amikor megölte fajtársát? Bánatot, kétségbeesést, haragot ? Vagy talán semmit?


Megöltem magam, pontosabban a régi énemet aki tudott mosolyogni, akinek voltak érzései és vágyai, céljai amiket az életben meg szeretett volna valósitani. Most nem maradt semmi, órákon át képes vagyok ülni hallgatva egy szomorú zongora dalokból összeállitást és csak nézek magam elé. Érzelmek nélkül, nincs célom az életbe és már semmi vágyam arra hogy folyassam. Minden este ugy alszok el hogy reménykedek abban hogy másnap nem kelek fel. A napjaimban az egyetlen jó az ha minél hamarabb eljön az este és álmodhatok.


Mert az álmaimban élek. Harcolok, ölök, szeretek és repülök.



2019. nov. 18. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Minek harcolsz és ölsz az álmodban az lenne jó a valóságban is?annak lenne értelme miért is?

Általában a napjaim úgy néznek ki ,hogy felkelek elmegyek dolgozni és aztán hazamegyek. És kb ennyi. Várom az estét ,hogy olyan helyeken járjak ahol talán életemben nem fogok. Egy dolog jó az álmokban ,hogy ott nem érzem magamat, elfelejtek mindent és egy új életet is tudok álmodni magamnak ahol megtalál az igaz szeretet. Ahol elfelejtem eme rothadó világ baromságait.

Álmodok magamnak egy szebb világot és ez valahogy feltölt , de amikor reggel felkelek ebbe a sivár üres emberi lètbe valamiért nagyon rossz .


Hogy ez jó így? NEM. Szívesen kitörnék ebből de nem tudom egyedül hogyan lehet.

2019. nov. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi a normális? Ez is egy szó, amit az ember talált ki, ugyanúgy mint a többit. És egyik szavunknak sincsen abszolút valósága. Normális csak annyit jelent, hogy adott pillanatban a többség értékrendjével nem szembemenő, ami ugye elég korlátolt dolog.

Egyébként meg van lehetőséged másképp élni, nem tudsz már küzdeni pillanatnyi örömökért, nincsenek céljaid, mert felismerted, hogy a boldogság is csak egy pillanatnyi állapot, oké, most szomorú vagy a felismerésed miatt, de ez a szomorúság is pillanatnyi, ha nem kapaszkodsz bele, ez is elmúlik, aztán fogsz még mosolyogni az életben, anélkül, hogy bármibe is kapaszkodnál, az lesz az igazi szabadság... Próbálj meditálni, keresd meg azt a szemtanút aki látta a régi énedet mosolyogni, aki jelen volt akkor amikor ő meghalt és aki látja a mostani éned szomorúságát, ő az aki te vagy és voltál mindig!

2019. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak a kamaszkori világfájdalom. Kinövöd. Kisebb-nagyobb formában mindenki átesik rajta.
2019. nov. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!