Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez jó módszer lenne az antiszo...

Ez jó módszer lenne az antiszociális személyiségzavar gyógyítására?

Figyelt kérdés
Ha megmutatnánk nekik milyen az igazi testi,lelki szenvedés amit ők okoznak másoknak. Így talán felismerné mit jelent a fájdalom és hogy milyen érzés. Mert ugye az együttérzés hiányával együtt jár az hogy nem tudják felismerni mások szenvedését. Ez jó gyógyítás lenne?
2019. nov. 18. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Milyen szenvedést okoz másnak egy antiszociális? Mert szerintem legfeljebb kellenetlenséget, pl a szüleinek, akik segítenének neki.
2019. nov. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek. Akik tudják mi ez.
2019. nov. 18. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Etikátlan, úgyhogy a válasz nem. Egyébként szerintem semmi hatása sem lenne.
2019. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mit jelent az antiszociális?

Miért keveredik a személyiségzavar az antiszociális viselkedéssel,megnyilvánulással?

2019. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Szerintem az antiszociális személyiségzavar összefoglalja a pszichopata,szociopata,nárcisztikus személyiségeket. Nincs olyan hogy antiszociális viselkedés,ha valaki így viselkedik,ott személyiségzavar lapul.
2019. nov. 18. 17:25
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem, hisz másik jellemzőjük, hogy nem tanulnak a hibáikból.
2019. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne tudom sajnos a választ, szerintem ezt talán csak egy nagyon tapasztalt orvos tudná neked elmondani.Persze az átlag azt mondja hogy esélytelen bármi javulást is elérni náluk.

Én borzasztóan sajnálom Őket. Azért ez érdekes: [link]

[link]

2019. dec. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!