Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak fura dolgaim. Ettől...

Vannak fura dolgaim. Ettől még normális vagyok?

Figyelt kérdés
Szeretem, ha zsibbadnak a végtagjaim, direkt begörcsöltetem a lábujjaim, csavargatom a hajam, hogy kócos legyek és fájjon kibontani. Kedvenc sorozataim a Hannibal és a Dexter. Tartok tyúkokat, pulykákat, szeretem a vágásokat (nem megölni, hanem boncolni). Nem vagyok annyira társasági ember, utálom a tömeget. Tudom, hogy mindenkinek vannak érdekes dolgai, de már megszóltak ezért-azért, hogy fura vagyok. Szóval ez még így normálisnak mondható, ugye? 😁 26N
2019. nov. 18. 17:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%

A Hannibalt szerettem.

Nem biztos, hogy te is, de a legtöbben, akik felsorolják a "fura" dolgaikat, legtöbbször csak azért teszik, hogy legyen bennük valami érdekes, ami más, ami új. Kitalálnak egy olyan részt önmaguknak, ami nincs is ott.

Egyébként én is szeretek boncodai dolgokkal foglalkozni(voltam már boncodai fotózáson), láttam már ilyen-olyan formában embert, állatot, és az az igazság, hogy nem tudom tagadni, de a szervezet(ek) felépítése egyszerűen bámulatos, a maga bonyolúltságában, összetettségében.


Teljesen normális vagy.

2019. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Nem kitaláció és nem azért, hogy más legyek, mint a legtöbb ember. Én ilyen vagyok, csak túl sokszor szóltak meg, hogy biztos valami nincs rendben velem.

Na, akkor rokon lelkek vagyunk. 😊

2019. nov. 18. 18:03
 3/23 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nincs veled semmi baj. Mindenkinek vannak furcsa szokásai, nekem is.
2019. nov. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 😊
2019. nov. 18. 18:10
 5/23 anonim ***** válasza:
67%
Szeretsz boncolni allatokat. Szereted az ilyesmi filmeket. Ezek igy nekem furak es messzire elkerulnelek mielott egyszer engem akarsz majd kivamvsisagbol kozelebbrol megismerni. De tudod mit? Inkabb ne is boncolgassuk ezt:))
2019. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
21%

Nem,szerintem nem vagy normalis!

Nyilván nincs párod sem,ilyen idióta nöt senki se viselne el!Szerintem akaszd fel magad!

Keress fel 1pszichológust,bàr szerintem rajtad az sem segitene!

2019. nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, különösen a privátban mocskolódókat és a #6-os válaszát. Eszembe nem jutna embert ölni, azért ezt ne nézzétek már ki belőlem, főleg, hogy semmi normálisat nem írtam magamról.

Kedves #6! Tudod a köpködéssel nem mész semmire, ezzel csak azt mutatod, hogy milyen szánalmas és alpári vagy. Ja és bár semmi közöd hozzá, 10 éve együtt vagyok a férjemmel. 😉

2019. nov. 18. 18:35
 8/23 anonim ***** válasza:
66%
Az önkínzás, önsanyargatás azért megérne egy misét egy pszichológusnál!
2019. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#8 Te amúgy miről, illetve kiről beszélsz? Látom egyesek túlreagálják, biztos mindenki tökéletes és nincsenek fura dolgai. 😂😂😂
2019. nov. 18. 19:48
 10/23 anonim ***** válasza:
64%

#10

8-as vagyok

Rólad és erről beszélek:

"Szeretem, ha zsibbadnak a végtagjaim, direkt begörcsöltetem a lábujjaim, csavargatom a hajam, hogy kócos legyek és fájjon kibontani."

Most egyébként magadat röhögöd ki?

Mert engem hidegen hagynak a dilijeid, csak válaszoltam, hogy mit gondolok erről.

2019. nov. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!