Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az introvertált, otthonülős,...

Az introvertált, otthonülős, sokszor antiszociális emberek miért próbálják azt elhitetni másokkal, hogy normális dolog, amilyenek, holott az ember alapvetően társas lény és az az egészséges, normális, ha szereti, hogy emberek veszik körül?

Figyelt kérdés
2019. nov. 20. 21:45
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
12%

Mert így nem kell erőfeszítést tenniük a szocializálódásra.

Ha azt hajtogatod folyton, hogy teljesen normális valami, akkor minek változtatni rajta?


(üdv: egy introvertált, aki próbál kitörni ebből)

2019. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
89%
Miért ez lenne a normális? Nekem pl kínzás lenne. Neked nem. Ez van, minden ember más.
2019. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
94%
Inkább az a nem normális, hogy a magadfajták nem képesek felfogni hogy minden embernek más a személyisége.
2019. nov. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
91%
Én sem értem miért vannak olyanok, akik nem szeretik a rántott gombát, pedig annyira finom.
2019. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
97%
Az introveltált emberek is "társas lények". Az, hogy az ember társas lény, nem azt jelenti, hogy a nap 24 órájában kell, hogy legyen mellette másik ember. Aki szeret otthon lenni egyedül, annak is vannak barátai, családja, valakije, akivel szeret időd tölteni, csak nem akar folyton vele lenni.
2019. nov. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem tudom, én részben azért buktam ki főiskoláról, mert kollégiumban nem bírtam elviselni, hogy heti 4x, a nap 24 órájában emberekkel vagyok körülvéve, maximum a fürdőszobában volt 10-15 perc egyedüllét, legjobb esetben.


Bulika az ablakom alatt, rollerezgetés a folyosón, szobatársam vagy velociraptorként okádik a WC-n hajnali 3-kor,vagy valami csajjal kefél 3 méterre tőlem, és hasonló remek dolgok.

2019. nov. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
97%

1. Az emberek nem egyformák. Nincs mindenkinek ugyanarra igénye.

2. Hogy valami neked nem tetszik, attól az még lehet teljesen normális.

3. A társas lény sem azt jelenti hogy 24/7-ben társaságban kéne lenni bárkinek is.

2019. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
92%

Te miért próbálod elhitetni másokkal, hogy "z ember alapvetően társas lény és az az egészséges, normális, ha szereti, hogy emberek veszik körül"?


Ugyanaz. Mi van, ha az ember egy téglalap, amibe áramot kell vezetni, hogy világoszöld legyen?

2019. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
95%

Mert nem te fogod megmondani, hogy mi a normális.

Tudod: különbözőek vagyunk, különböző személyiséggel. A "társas lény" meg nem szükségszerűen egyenlő azzal, hogy állandóan 10 ember kell, hogy körülvegye, különben már rosszul van.

Az abnormális az, hogy te képtelen vagy elfogadni, hogy létezik a tiéden kívül más személyiség is.

Nem mellékesen: azért az introvertált és az antiszociális köszönőviszonyban nincs egymással.

2019. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
95%
Tudod, mi a nem normális dolog? Hogy a 21. században egy átlag ember még mindig ezen lovagol, hogy elvétve néhány random emberke miért nem jár bulikázni szabadidejében meg miért szeretnek többet egyedül lenni, mint mások.
2019. nov. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!