Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha anyagilag bőven megtehetné,...

Ha anyagilag bőven megtehetné, miért nem csináltatja meg valaki a lakásában tönkrement vagy javításra szoruló dolgokat?

Figyelt kérdés
Amik a mindennapi használathoz szükséges dolgok. pl tönkrement konyhai dolgok, kilincs, levált szekrényajtó.
2019. nov. 21. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Lustaság!
2019. nov. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hellmano ***** válasza:
100%
Mert trehány és igénytelen a környezetére.
2019. nov. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függnek ezek. Ha a funkcióját betölti úgy is és annyira nem ronda, meg mondjuk úgy is tervben van, hogy lesz majd új véve akkor én se csináltatnám meg. Főleg ha olyasmi amihez normális szakember kell aki majd 2 hét múlva tud csak kijönni amikor nekem meg pont nem jó és tologatjuk hónapokig.

Lehet, hogy trehányság de ha mondjuk tönkremegy egy konyhai eszközöm amit csak néha használok, a javítása lenne 5 ezer forint de 10ért meg újat kapok akkor majd veszek egyet ha kelleni fog és nem javítgatom azért, hogy kihúzzon még pár hónapot. Addig meg nem kér enni a szekrényben.

2019. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs rá igénye.
2019. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs rá igénye, energiája, ideje.


Szakember mellett is sokszor ott kell állni és megkövetelni a minőséget, be is lehet vele fürödni és nehéz is jókat találni.


Vagy azt látom saját anyámon is, meg öcsémen, hogy az egész életfelfogásuk amolyan "majd lesz valahogy" és közben szép lassan pusztul a ház.

2019. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vagy egy példa a lakótársam, igazi igénytelen állat.


Legutóbb valahogy szarás közben letörte a wc papír tartót. A fele ott maradt csavarostul, a letört részt meg félre dobta oszt jó napot. Eszébe nem jutott volna, hogy újat vegyen, vagy a minimum, hogy legalább az ott maradt részt lecsavarozza.


Vagy a fogkrémre nem csavarta rá a kupakot, bele esett a mosdó kagylóba. 3 hétig volt ott...Arra mostuk a kezünket, arra köptünk, meg minden 3 hétig. Aztán meguntam és vissza tekertem neki...

2019. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A gondolatai minőségének a tükre a környezete.
2019. nov. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!