Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is észrevette már, hogy a...

Más is észrevette már, hogy a Monty Phytont övezi egy olyan tévhit, hogy a művelt emberek ezen nevetnek?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy kulturális, társadalmi, történelmi ismeretekre játszanak rá. Csak nem találom viccesnek. Ha valakinek ezt elmondom, tapasztalatom szerint lesajnál, hogy biztos nem értettem meg az utalásokat. Én viszont ezt nem értem: szerintem azért olyan hihetetlenül nagy műveltség nem kell hozzá. Jó, azt aláírom, hogy aki egy gettóiskolában tanul, tanárt ver és Való Világot néz, nem fogja érteni. De azért szerintem egy teljesen normális, kulturált nagyközönségnek való humort alkalmaznak. ez rendben is van, csak azzal szembesülök, hogy sokan úgy néznek erre, mint a tudás egy mérőfokára,hogy ezt viccesnek KELL találni. ha nem találod viccesnek, bizonyára nem érted. Na de mi van, ha értem, és ENNEK ELLENÉRE sem találom viccesnek? Miért lennél ettől buta?

2019. nov. 21. 23:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

A kisbetűs kezdésekért elnézést, furán be van ragadva a shift a billentyűzetemen. Nem mindig sikerül lenyomni.


Ha már írok, hozzáteszem, hogy még Ady Endre költészetével vagyok így. Elismerem a tehetségét, de nem tetszenek a versei. Hozzáteszem: magát a költészetet szeretem. De erre is rendszeresen azt a választ kapom, hogy ha nem szeretem, biztos rosszul tanították nekem. Az a vicc, hogy olyan is mondta már nekem, aki az osztálytársam volt,szóval ugyanattól tanultuk. :D Egyébként jó magyartanárom volt.

2019. nov. 21. 23:38
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos.

Saját véleményem az, hogy a Monty Python remek humorral operal, de ez sem a műveltsegtol, inkább a humorpreferenciatol fugg.

Nyilvánvaló: attol meg hogy ertesz valamit, nem következik belole az, hogy humorosnak is talalod.


Tenyleg, en mint tinilany imadom, lehet csak az en izlesem ilyen fura...:D

2019. nov. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne is melészelj nevetni a balátom nevén!
2019. nov. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Én tudok rajta nevetni, de szerintem ez nem a műveltségemnek köszönhető. A Monty Phyton az amin vagy nevetsz vagy nem. Tudom ez elég klasszik válasz, de tényleg így érzem. Van aki szereti az angol humort és van aki nem. Nem mellesleg tele van fekete humorral is ami megint csak kevesebb embert érint meg.


Az csak a saját véleményem, hogy talán azok kedvelhetik jobban akiknek nagy az önkritikájuk. Mert ők tudnak saját magukon is nevetni kellemetlenebb helyzetekben is.

2019. nov. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

" Ne is melészelj nevetni a balátom nevén!"


Például nem találom ezt viccesnek. Meg a padlóla le.

2019. nov. 22. 00:16
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt a sztorit se értem, hogy a tetsőröket nem avatták be a poénba, és ők őszintén próbálják elfojtani a nevetést. Nekem nem esett volna nehezemre, de ez ízlés dolga. csak nem értem, hogy egyesek szerint miért az intelligencia jele. Oké, aláírom, hogy aki nevet rajta, az valószínűleg megértette. De fordítva nem igaz: aki nem nevet, nem biztos,hogy nem érti. Ez hamis okozat.
2019. nov. 22. 00:17
 7/13 anonim ***** válasza:
9%

Tudom miről beszélsz, szal nálam a MP fan automatikusan hátránnyal indul.

Csak úgy, mint azok, akik Facebookon az Élet iskolájában tanultak és a Rozsdás Rákollóban dolgoznak.

2019. nov. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem kicsit túlgondolod az egészet, ez csak egy szórakoztató műsor a számtalan másik mellett. Ha valakinek nem tetszik akkor majd néz standup comedyt, hofit, mémeket vagy vicces youtube videókat.
2019. nov. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vettem észre.

A környezetemben rengetegen szeretik a Monty Pythont, én úgy so-so, néhány művükön könnyesre röhögöm magam, máskor én se értem, miért vicces.

Soha nem kötött belém emiatt senki. :D

2019. nov. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindenki mást tart humorosnak. Nekem bejön a MP. Neked más jön be vagy semmi. Van olyan is, akinek nincs semmi humorérzéke, de ettől még kár volt emiatt akadémiai székfoglalót írnod a témában.
2019. nov. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!