Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg gáz 23 évesen a...

Tényleg gáz 23 évesen a diákmunka?

Figyelt kérdés
Egyetem mellett.
2019. nov. 22. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Mióta szégyen a munka?
2019. nov. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Vannak olyan diákmunkak amelyek direkt egyetemistáknak szólnak.
2019. nov. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha a Gázműveknél végzed.
2019. nov. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Attól függ mihez képest...

Azokhoz képest nem akik középiskolában lemorzsolódtak érettsègi nélkül, és azóta alkalmi munkàkból élnek... de szerintem ennyi idősen (feltételezem nem első vagy másod éves vagy az egyetemen) már a tanulmányaidnak megfelelő munkában lehetnél gyakornok, nem tipikus diákmunkás “Call centeres tukmáló, ruhabolti eladó.”

Nem a társadalom miatt írom ezt, de neked is könnyebb lesz később elhelyezkedni, ha a szakmádban szerzel tapasztalatot. A tipikus diákmunka szerintem időpazarlás: csak öregebb leszel, de tapasztaltabb nem.

2019. nov. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ket evvel kesobb kezdtem az egyetemet egy evet pedig halasztottam... csak 96tal furcsan neznek az irodaban:(
2019. nov. 22. 08:56
 6/8 Metionin ***** válasza:
Dehogy gáz. Ha valaki diák akkor miért ne diákmunkázhatna? Én is diákmunkából éltem 23 évesen meg még később is.
2019. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
22 éves érettségi utáni szakképzésben tanuló srác vagyok, most vállaltam egy mekiben diákmelót. Egyáltalán nem érzem gáznák - Én dolgozom.
2019. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Tudod kik azok, akinek gáz a munka?

Na látod, hogy te is *gány-nak tartod a munkakerülést!

2019. nov. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!