Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember lennék emiatt?

Rossz ember lennék emiatt?

Figyelt kérdés

Középiskolás vagyok, egy sráccal most nagyon jóba lettem, de emiatt elkezdtem leépíteni egy másik barátságomat.


Rosszul érzem magam, hiszen szívesebben vagyok az "újjal", de mellette úgy érzem hogy egy kétszínű kígyó lennék.


2019. nov. 22. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:

A régit miért nem tartod fontosnak? Igen, rossz ember vagy, mert csapongsz, felszínes vagy.

Szóval, ha jön egy újabb, egy jobb, akkor a mostani újat meg le fogod ugyanúgy építeni, mint a mostani régit?


Neked mit jelent a barátság? Vagy ha ez csak érdekbarátság volt, akkor mit lelkizel rajta?

2019. nov. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, attól is függ, hogy milyen minőségűek a régi barátságaid.

Felszínes barátságot nem hianyolni nem nagy gond, ha viszont tényleg közel álltál a barataidhoz, akkor az érdekesebb helyzet.


Szerintem mindenkeppen törekedj valamilyen egyensúlyra a kapcsolataid között.

2019. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!