Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg akkora baj ha valakine...

Tényleg akkora baj ha valakinek nincs facebookon képe?

Figyelt kérdés

Egy kép van fent rólam, az is régebbi. Profilképem nincs. Csak olyan ismerőseim vannak akiket ismerek személyesen. Nem jelölgetek be ismeretlen embereket, sosem osztok meg semmit. Messenger miatt hasznàlom, de ott is csak olyan emberekkel beszélek akikkel személyesen is napi kapcsolatban vagyok, tudják hogy nézek ki. Pàrom is van, ismerkedni sem akarok neten. Erre tegnap megkaptam a szomszédtól is, hogy már a férje is megjegyezte, hogy rakhatnék fel facebookra magamról képet mert így olyan mintha nem is léteznék. Csak néztem... Ők 40-es emberek és ilyet mondanak. Nem igazán szeretem a képeket magamról, meg időm sincs folyton fényképezgetni magam. Dolgozok, este érek haza, örülök ha csinálom a dolgaim, vagy pihenhetek. Nem érdekel a facebook, nem vagyok net függő,van mivel foglalkoznom a való életben.

Ez valóban ekkora probléma a mai világban??

Megmondhatják ha baj, nem sértődök meg, csak nekem már sok az, hogyha valakinek nincs képe a neten vagy nincs is fent facebookon, úgy néznek rá mint valami idiótára.

25N


2019. nov. 22. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
nem baj, de ezt te is tudod.
2019. nov. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én csak azt tudom, hogy rengetegen ott élik az életüket, aki meg nem azt leszólják.
2019. nov. 22. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tisztában vagy vele, hogy sokan jelentéktelen dolgoknak túl nagy jelentőséget tulajdonítanak.

Aki azon fennakad, hogy miért nincs képed, az szerintem nem éri el azt az értelmi szintet, hogy foglalkozni kelljen vele. A szomszéd férje meg verje a lompost a feleségére, ne a te képedre, már bocs. :D

2019. nov. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, nekem semmilyen képem nincs, még profilkép se. Igaz nem is igen járok arra.
2019. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég nagy baj.Te nem teszel semmit a közösségért,az emberi kapcsolatokért! Jó lenne,ha összeszednéd magad.

Hihi.Haha.

Persze,hogy nem baj,ne foglalkozz ilyen emberek véleményével:)

2019. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!