Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek szimpatikus Bihari...

Nektek szimpatikus Bihari Ádám a stílusőrjárat youtube csatorna üzemeltetője?

Figyelt kérdés

Hasznos (sok esetben) amit tanít a pasiknak,de szerintem valami borzalmas ellenszenves ő is,meg a stílusa is(itt nem az öltözködési stílusra gondolok)

Ti hogy vagytok ezzel?


https://www.youtube.com/watch?v=OIAgfyBqGq0&feature=share



2019. nov. 22. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Ott kezdödne a dolog szerintem, ha már stylist-ot játszik és éppen kabátvásárlási tanácsokat ad, akkor NEM egy ezüst (arany?) pufimellényben tegye ezt, mert már 95-ben is ciki lett volna ilyesmit felhúzni, nemhogy 2019-ben!
2019. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem az én stílusom, és egy kicsit idegesít is, ahogy vágja a videót, de ha érdekelne a téma, akkor elneznem neki. Nem olyan szörnyű.
2019. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Még nem láttam egy videóját se eddig de már ellenszenves. Nem ilyen "nincs egy szál cigid?" személyiséget várna az ember valakitől aki öltözködésben akar tanácsot adni. Inkább valami ilyesmit:

https://www.youtube.com/watch?v=9JB6S3HnMD4

2019. nov. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Már azért is szimpatikus, mert végre valaki nem a nőket b*sztatja ezzel a "divat" hülyeséggel :D
2019. nov. 24. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Majom ficsúr ez a csávó, nem férfi..
2020. nov. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!