Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan férfi, akinek...

Létezik olyan férfi, akinek nincs igénye a szerelemre, kötődésre, ragaszkodásra? (párkapcsolatban)

Figyelt kérdés
Nem igényli hogy odabújjak, hogy összebújva nézzünk filmet, hogy együtt fürödjünk, de ő fürdik egyedül a kádba, mondván, hogy itt legalább addig nyugta van tőlem (együtt élünk, együtt dolgozunk) nem igényli,hogy puszit adjak neki. De ő sem bújik hozzám hogy szeretgessen, magától ritkán ad puszit, nem csókolózunk, ezekért szinte könyörögnöm kell. Nem igényli az előjátékot, ő azt tökölésnek hívja.Nyilvános helyen nincs puszi se, nevetgélés, tapi, semmi, örülök, hogy a kezem legalább fogja. Ha telefonon beszélünk és más is hallja, átvált, mintha egy idegen lennék. Azt mondja hogy ezeknek meh a nyálaskodásnak otthon a helye. Csak hogy otthon sincs ilyen...
2019. nov. 22. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Ez a férfi undorító.Engem a hideg kirázna tőle.Hagyd el a fenèbe.
2019. nov. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Miss Endzsi ***** válasza:
31%
Már réges rég elhagytam volna. Te miért vagy még vele?
2019. nov. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Biztos létezik. A fent leírt úriembernek veled minden esetre abszolút semmi igénye semmi intimitásra. Rég elhagytam volna, minek vagy olyannal, aki úgy kezel, mint egy maszturbátort, amit otthon lehet hagyni a fiókban?
2019. nov. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Blade Bone ***** válasza:
Majdnem olyan mint az Al Bundy, munkának érzi azt is, ha hozzá kell érni a feleségéhez... Szerelem volt valaha?
2019. nov. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Al Bundy feleségéhez én sem érnék hozzá!

Bocs, de van ízlésem.

2019. nov. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szeretem. Nem tudom magam sem miért. Ha ki tudom hozni belőle ritkán, olyan, mintha szeretne. Vele lehet jövőt tervezni, benne van a csavargásban, abban, hogy fejlődjünk. A külseje és a külvilágnak vetített modora megnyerő volt.
2019. nov. 23. 00:21
 7/12 A kérdező kommentje:
Soha nem volt szerelem, és nem is lesz, ezzel tisztában vagyok. Elfogadtam.
2019. nov. 23. 00:23
 8/12 Blade Bone ***** válasza:
Ha meg nem sértelek, mit nevezel ebben a kapcsolatban fejlődésnek? Szerelem nincs, szexuális téren sem haladtok, hacsak nem rosszabb irányba, mert ugye nem foglalkozik veled, hiszen ami neked örömet okozna azt ő "tökölésnek" hívja, társaságban gyakorlatilag semmit jelentesz a számára, de ugyanakkor otthoni körülmények között sem lehet számítani a férfias megnyilvánulásaira, gyengédségre meg pláne nem... Szóval, ha mindezt pár szóban kéne összegeznem, akkor azt mondanám, hogy alkalmatlan családfő szerepre.
2019. nov. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Elgondolkodtató... Fejlődés alatt azt értem, hogy együtt elkezdünk esti suliba járni, a házban sokmindent megcsináltunk,sok mindent vettünk, eddig ilyen nem volt se a volt feleségével se amíg egyedül volt. Mindketten akarunk saját gyereket. Másik, jobb házat. A céljaink egyek, csak ő egy érzéketlen bunkó. A volt feleségében csalódott, szégyenbe maradt miatta. Utána 6évig nem volt senkije csak a gyereke

Minden nap. Szerintem ez lehet a baj. Megszűnt létezni mint férfi, de maradt apa. Eltűnt belőle a szerelem, a szerelem utáni vágy, a szexuális vágy, hogy kényeztesse a nőt akit szeret. Eltűnt belőle a romantika. És fél szeretni, fél a csalódástól. Én így gondolom.

2019. nov. 23. 01:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Létezik, az én férjem is kb. ilyen (kivéve az előjátékkal kapcsolatos dolgot). Magától nem ad puszit, nem ölel meg, az ágyban viszont nincs ilyen probléma. Ő azt mondja, nem tartja kizártnak, hogy autista, bár nem vizsgálták. Én elfogadtam, hogy ő ilyen, más megnyilvánulásaiból érzem, hogy szeret és szüksége van rám, és én is szeretem őt. Jó ember és nagyon okos, intelligens, jókat tudunk beszélgetni.
2019. nov. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!