Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennek a gyereknek mi baja...

Ennek a gyereknek mi baja lehetett?

Figyelt kérdés

Tegnap teljesen ledöbbentem. Áruházban dolgozok és egy gyerek, kb 5 éves lehetett kb háromnegyed órán keresztül megállás nélkül bömbölt, üvöltött,plusz ennek a keveréke. De úgy képzeljétek el, mintha a horrorfilmekben az emberek, akiket megszállnak. Egyszer láttam is a gyereket közelről, tiszta eres volt a feje és vörös, nagy, tág szemek. Ha a szülei balra mentek, és ő jobbra akart, akkor torka szakadtából üvöltött, hogy: ARRRRRRRAAAAAA ,ARRRRRRAAAAAAAAA!!!!! ÁÁÁÁÁ NEEEEEEE ARRRRRRRAAA.

Nagyon ijesztő volt. De minden miatt uvoltott.. Láttam hisztiző gyereket, de azok 10/6osok voltak, ez meg 10/100as. Ez lenne a dackorszak? Vagy neveletlenség? Betegség?:o


2019. nov. 23. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Nincs megnevelne, mindent rá hagynak. Nem tudja mi az a fegyelem.

Én is elég sok ilyen gyereket látok, főleg fürdőkben, éttermekben.

2019. nov. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Ez azért nem feltétlenül nem nevelés... nincs senkire ráírva hogy magatartászavaros, autista, stb. ... szerintem felesleges mindig ítélkezni
2019. nov. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez lehetett betegség, lehetett neveltlenség és dackorszak is.
2019. nov. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
67%
Ennyi alapján bármi. Ilyenkor sajnálom az ott dolgozókat, én azonnal menekülök ha ilyet látok de ők nem tudnak.
2019. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!