Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért viselkedik...

Szerintetek miért viselkedik így valaki?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmről van szó. Baráti társaságba jött egy új tag(egyik haver rokonának a valakije)(nála kb 9-10 évvel idősebb férfi) Mikor meglátta az arcára fagyott a mosoly. De előtte sosem mesélt róla, 100ig kizárt, hogy exe lenne. Egyszerűen szarul van a jelenlétébe, zaklatott nagyon. Kérdeztem mi a baja, majd úgy csinált mintha mi sem történt volna. Aztán odajött hozzánk a srác a buliban barátnőmön meg látszott, hogy rosszul lett és inkább kiment 30 percre a mosdóba.Szerintetek? Azt is kétlem, hogy bejön neki.Nem is értem a viselkedését.
2019. nov. 23. 20:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Úgy volt, hogy szól neki, hogy jöjjön jövő szombaton. Kérdeztem szólt e neki "Jaaaj teljesen kiment a fejemből" mondtam ott megy nem mész oda? Ő: most nem tudok sietek. 2 perc múlva: látom bent iszik egyedül a kocsmába.
2019. nov. 23. 20:24
 2/5 anonim válasza:
Vagy volt valami a múltban, akármi. Vagy pedig tetszik neki, ez a kettő lehet.
2019. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg olyan is volt, hogy megvolt beszélve együtt megyünk haza kocsival. Barátnőm inkabb hajnalban a sötétben 50 percet gyalogolt minthogy velünk jöjjön.. Azért ez már elég feltünő.
2019. nov. 23. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy az exe, de valahonnan ismerheti.

Lehetett csúnya konfliktusuk, ha nem mondja el, sosem jössz rá.

Munka is lehet, magánélet is, rokonság, bármi.

De lehet, hoyg egyéjszakás kalandjuk volt évekkel ezelőtt.

2019. nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A srác nem ismerte fel a lányt?
2019. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!