Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elégedettek vagytok azzal az...

Elégedettek vagytok azzal az élettel, amit jelen pillanatban éltek?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ha pedig nem, akkor van potenciálisan kijelölt célotok amit el szeretnétek érni, hogy változtassatok a helyzeten? Mi az pontosan? És hány évesek vagytok?
2019. nov. 24. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
nem. van. sok pénz. 36N
2019. nov. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Igen:)
2019. nov. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem. Nem lehet semmivel helyrehozni

32N

2019. nov. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hálás vagyok, mert 2 gyönyörű gyermekem van. De nagyon nehéz időszakban vagyok, pszichológushoz és pszichiáterhez felválltva járok, a gyerekeimmel segítségem nincs. Nagyon sok mindent cipelek elég régóta a vállamon.

De idővel biztos jobb lesz, csak bírjam ki addig.

2019. nov. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem. Valójában nem igazán kéne, hogy legyek.


25

2019. nov. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

27 éves vagyok, nő. A legvadabb rémálmaimban se tudtam elképzelni ezt a poklot, amit eddig a felnőtt élet jelent nekem.


Lakás van, mert örököltem, különben lehet, hogy már most utcán lennék vagy eljutottam volna az öngyilkosságig.

Viszont rengeteg gép ősrégi, bútort cserélni kellene, ajtók rosszak, ablakot javítani kellene.


Elvégeztem egy alapszakot, szakmán belül önkénteskedéssel, TDK-val, OTDK-val. Valószínűleg soft skillek és a nehéz beilleszkedés, "furaság" (nem vagyok mentálisan 100-as) miatt nem sikerült vele elhelyezkedni. Nomeg magánéleti, családi okok is nehezítették a terveimet, pl egy kemény betegség a családban.

Utána, már ebbe a felnőtt életnek csúfolt pokolba az élet által belekényszerítve letettem a jogsit és 2 OKJ-t, az alapszakomat kiegészítendő, annak még egy esélyt adandó. A vezetéstől úgy félek, mint a tűztől, a 2 OKJ már annyira nem érdekelt. Ezekkel se tudtam elhelyezkedni. Sokkal lelkesebbnek kellett volna lennem, picit több vezetési gyakorlat és angoltudás, akkor ment volna.


Aztán átképeztem magam. Azt a területet nagyon imádtam, ráment másfél évem (kvázi nem volt életem), rengeteg anyagi és egyéb áldozatokat hoztam.

Most magánéleti okokból úgy néz ki, nem tudom folytatni a tanulást. Többek között, mert olyan munkahelyet sikerült találnom (pedig elvileg részmunkaidő), ami mellett _nem_tudok_majd_ tanulni. Meg más okok is vannak.


Úgyhogy nagyon nem vagyok elégedett az élettel és mostmár nemlátom a kiutat sem.

2019. nov. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából elégedett vagyok. Már csak egy jó munka kell, ami nem arról azól, hogy az időm 2/3-ában cikkeket olvasgatok meg itt válaszolgatok (meg állásokra jelentkezek) 🙂
2019. nov. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1, Nem, de tudom, hogy lehetne rosszabb is magamhoz képest, így mégis, igen;

3, Célom lenne, de az a baj, hogy egy tök irracionális cél, amibe valaki vitt bele, mert azt gondoltam, hogy ez kiút lehetne a jelenlegi életemből. De nem, ez csak egy légvár lesz/lenne...

4, Lifecoach téma lenne./37/

2019. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!