Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy darab lányokat kedvelő...

Nagy darab lányokat kedvelő fiúk v férfiak! Leírnátok miért szép egy elhizott, kövér test?

Figyelt kérdés

2019. nov. 25. 08:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
A szépség mindenkinek más. Valakinek ez tetszik, másnak az. Én inkább járnék egy 100+ kilós lánnyal mint egy ugródeszkával.
2019. nov. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
Pont hogy hosszú a p*csük, így nem kell vékony csaj, hogy legalább a nagyajkakig beérjen a vége..
2019. nov. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%

1. Lehet fétis,ez a ritkább.

2. Lehet nem jut neki csinos nő,nincs olyan szinten.

2019. nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nagyon tetszik. Általában csodaszép érett nőies arc párosul hozzá. Igaz, nekem ez a legfontosabb, de izgat a termetes test, a vastag felkar, a puffancs mell, a poci, alatta a széles csípő és vastag combok határolta húsos punci😋
2019. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából ahogy utolsó mondta. Nekem a puhaság, a hatalmas, lógós mellek és a nőies, széles csípő, nagy fenék a gyengéim.

27/F

2019. nov. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%

Kedves 3-as.


Néha napján sétálj az utcán és láthatsz olyan párokat ahol 10/10-es srác egy teltebb lánnyal van együtt és ez fordítva is igaz.



Személy szerint engem a kellemes látvány és puhaság fog meg.

Az én gyengém a női has :D

2019. nov. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
93%
Mindenkinek más az esete. Volt egy barátom a katonaságnál, az szóba sem állt a lánnyal, ha nem volt legalább egy mázsa. Pedig a srác magas, vékony volt, talán 70 kiló vasággyal együtt. Szóval kinek mi tettszik.
2019. nov. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

A telt idomok számomra mindig is vonzóak voltak 😊 nekem maga a hízás folyamata az izgalmas, nem csak szép látvány, hanem még nőiesebb lesz a lány 😊


Biztos csodálatos élmény lehet egy nőt hízlalni, nekem eddig még nem sikerült, pedig azt mondják, nem főzök rosszul 😁

2019. nov. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Akkor én rossz helyen kerestem eddig fiút:D engem valahogy elkerülnek akik a telt vagy a kövér lányokat szeretik. Illetve #8 engem is izgat ez a hízás dolog de leálltam most vele mert egyedül eléggé unalmas tud lenni.

Ha bárki úgy gondolja írjon:)

20/L 100kg+ ;)

2019. nov. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Valóban a puha,hatalmas test izgató.Ahogy remeg a háj a testen. Én is az óriási,hájas hasat imádom,az a gyengém.A kövér nők sokkal jobbak az ágyban,mint a soványak.
2019. nov. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!