Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma reggel munkába menet...

Ma reggel munkába menet láttam, ahogy valaki a zsebéből szándékosan kiejtett egy teljesen üres kakaós flakont amit aztán visszaadtam a kezébe, mondtam neki hogy "bocsi, ezt kiejtetted", a kezébe nyomtam, majd tovább ballagtam. Nagyon köcsög voltam?

Figyelt kérdés

2019. nov. 27. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem, tökéletesen oldottad meg a helyzetet és tökéletesen igazad van!
2019. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Jól tetted, ő volt a köcsög.
2019. nov. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Szuper vagy,több ilyen ember kellene!
2019. nov. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Jól tetted. Lehet, hogy észbe kap egy egy kicsit. Bár aki alapból szemetel az utcán, annak nem okoz nagy lelkifurdalást. Mindenesetre biztos meglepődött. Én csikkért szóltam, mert simán égve elpöccintette a belváros főutcáján. A nyálas csikket nem vittem utána nyilván, de a reakciója kb. annyi volt, hogy megrándította a vállát, aztán ennyi.
2019. nov. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Ez tök jó, respect bro!
2019. nov. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Gréta biztos büszke lenne rád.
2019. nov. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Jól tetted
2019. nov. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem. Legközelebb meg fogja gondolni, főleg így, hogy udvarias voltál, és nem feszültél neki!
2019. nov. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Bár több ilyen köcsög lenne, tisztábbak lennének az utcák ;)
2019. nov. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

Dehogy is, te egy zseni vagy, bár kérdés, hogy mit csinált utána, hogy a kukába dobta-e?! :)


Tudod mennyien csinálnak ilyet, és ott van pár méterre a kuka.


Környezettudatos lévén elszomorít, hogy az emberek ilyet csinálnak, ahelyett, hogy el jutna a tudatukig, hogy az élhető környezet azt jelenti, hogy tiszteli a természetet és a környezetét ami körbe veszi, mert mindenünk amink van a természetnek köszönhetjük.


Nagyon jól oldottad meg. Amúgy szerintem közterület felügyeletnek kéne többször csekkolniuk a terepet, mert szemetelésért pénzbírságot is fizetettnek. De annak azért nincs értelme, hogy a másik után kidobod a szemetét, ezen dologra én is rájöttem már, mert attól még nem fog semmi változni, és nem a te hibád, de legyél büszke magadra, hogy kreatívan oldottad meg ezt a helyzetet.

2019. nov. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!