Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyobb pénzösszeget ha...

Nagyobb pénzösszeget ha nyernétem, mondjuk 4 milliárt forint, akkor mire költenétek, hogyan folytatnátok?

Figyelt kérdés
Olyat írjatok csak,ami még nem volt a válaszokban.
2019. nov. 27. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Vennék egy házat és elzárkóznék a külvilágtól amíg meg nem unom.
2019. nov. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A mostani munkahelymet, megvenném, felgyujtanám, földbe döngöltetném, ,be hintetném sóval, aztán betemettetném jó mélyre

Adnék a rokonoknak, barátoknan, aztán életem végéig elélnék belőle

2019. nov. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Odaadnám szegény romáknak és bevándorlóknak.
2019. nov. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megvenném a kedvenc autóimat, és építtetnék magamnak egy saját versenypályát.
2019. nov. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vennék egy házat magamnak, plusz a szüleimnek, testvéreimnek, segítenék annak aki az életben a legtöbbet segített nekem.

Meg vennék még jó pár ingatlant, amit olyanoknak adnék ki olcsón, mint pl egyedülálló szülő, nehez körülményék között élőknek.

2019. nov. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vennék egy nagyobb papagájt mert szegény már nem bírja.
2019. nov. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Befektetném a nagy részét, például vennék lakásokat kiadási célra.

Építtetnék egy nagy házat, eléggé elzárva az emberektől és nem is biztos, hogy Magyarországon.

Kényelmesen berendezném. Nem szándékosan urizálóan, de kényelmesen.

Lenne egy szoba terepasztalnak és egy szoba fitneszgépeknek.

Soha többé nem dolgoznék munkahelyen és fél-önellátó életet élnék. Lennének tyúkjaim, gyümölcsfák, konyhakert.

Ha lenne még energiám, írnék az életemről, hogy milyen volt enyhébben "kattantként" felnőni, blogolnék a főztjeimről és a kézműves termékeimről.

2019. nov. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Berendezném kényelmesen az életem.

Város szívében egy kényelmes, tetőteraszos berendezett lakás, Balaton-felvidéken egy szuper nyaraló, jó kocsi, a további megélhetésemet biztosító bankbetét (aranyfedezettel), többit a gyerekemnek adnám.

2019. nov. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hmm ami még nem volt-

Jópár helyen plasztikáztatnám magam, megnyitnám a helyet aminek az ötlete jóideje a fejemben van, na meg talán még 1-2 fajta üzletet amire szintén sokat gondolok hogy de jó lenne, aztán ha ezek mennének lehetne többet, fogadnék egy angol anyanyelvű tanárt aki az egész családunkat tanítaná igen aktívan, gyakran utaznánk hogy a gyerekeink is megismerjék a világot

2019. nov. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát elso körben lakásokat vennék Győr, Budapest, Pécs Veszprém nagyobb városokban. S nem horror áron de kiadnam őket főleg egyetemistaknak ezzel is segítve őket. Tudom milyen egyetemistának lenni. Nyilván vennék házat lakást tesoimnak, anyának. Adnék bizonyos embereknek is nem mindnekinek. Adakoznek és persze úgy hogy látom tényleg az kapja akinek kell. És...letrehoznek egy vállalkozást, S körbe utaznam a világot.
2019. nov. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!