Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerelmi háromszög feloldására...

Szerelmi háromszög feloldására mi a bevált szokás?

Figyelt kérdés
Adott egy fiatal lány, a lány barátja aki néhány évvel idősebb a lánynál és mindössze néhány hónapja vannak együtt, valamint adott egy idősebb férfi akinek tetszik a fiatal lány s ez a vonzalom teljesen biztosan kölcsönös. A lány rendszeresen jelzi a férfi számára azt, hogy szimpatikusnak tartja; a helyzet egyszerű flörtölésből indult de a lány az idő múlásával egyre egyértelműbb, kifejezetten szexuális tartalmú utalásokat tesz a férfi irányába. A férfi tudomásul veszi, hogy a lány már nem szabad, ezért igyekszik a gondolatait elterelni a lányról; a lány viszont továbbra is fenn kívánja tartani a férfi érdeklődését, annak ellenére, hogy van barátja. A helyzet mindenkinek rossz, vélhetőleg mindenki ugyanúgy szenved miatta, mégis egyikük sem akar olyan lépést tenni ami érdemben megváltoztatná ezen állandósult állapotot. Van valakinek olyan tapasztalata, amelynek alapján meg tudná mondani hogyan lehetne ezt a helyzetet kezelni a férfi szemszögéből úgy, hogy az senkinek ne okozzon maradandó lelki sérülést? Na, erre varrjatok gombot ha tudtok. Először is köszönöm szépen! Az olyan válaszokat, hogy kövezzétek egymást halálra a falu főterén köszönöm szépen, nem kérem.
2019. nov. 27. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
El kell küldeni a fiatal lányt bentlakásos iskolába az ország másik végére, így el lesz szigetelve a többiektől.
2019. nov. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dugd meg, mit vacillálsz ennyit?
2019. nov. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Pithagorasz-tétel!
2019. nov. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik férfi otthagyja a lányt. Mondjuk az, aki számára kiderült: nem túl hűséges a lány. Ha erről teljesen meggyőződött és nem olyan módon, hogy "valaki mondta, aki úgy vélte" stb.
2019. nov. 28. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Az idősebb férfi mit akar egy ilyen könnyűvérű csajtól? Gondoljon arra ha ezt megteszi a mostani barátjával, meg fogja tenni vele is.
2019. nov. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanarra gondoltam, mint #5. Egy ilyen csaj mindenkire csak bajt fog hozni. Mindkét férfinak jobb lenne a csaj nélkül.
2019. nov. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hárman három felé.

A fiatalabb "barátnak" kell megtenni az első lépést.

Ne tartson barátnőnek olyan lányt, aki mellette idősebb (pénzesebb) férfivel is kokettál.

Ezt a tulajdonságát a csaj nem fogja "kinőni", ez nem az a kategória.

Ha a csajt lapátra teszi, a másik kapcsolat (nagy valószínűséggel) automatikusan megszünik, hiszen az idősebbnek épp olyan szerető kell, akit következmények nélkül bármikor lecserélhet.

2019. nov. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A legegyszerább az, ha van lehetőséged, hogy dobod mind a két pasit, és keresel egy újat. Tiszta lap, tiszta sor.
2019. nov. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én tényleg nem értem miért jó ez egyes embereknek??


Én a harmadik fél helyében hagynám a francba ugyanis az ilyen csaj később velem is eljatszana ezt. Ezt nőként mondom.

2019. nov. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fejsze.
2019. nov. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!