Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet kezdeni ilyenkor az...

Mit lehet kezdeni ilyenkor az emberrel?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy hamarosan eljön egy költöztetés amit mi fogunk lebonyolítani, mert a költöző pár már nagyon idős.. 80 év felettiek

Azonban az a gond ezzel, hogy hát ahogy öregedik az ember annál értetlenebb, siketebb... Az idős asszonnyal még lehet is bírni, vele nem lesz gond, viszont a ház ura nagyon drasztikus eset, már voltunk nekik segíteni pakolászni és majd hasra estem benne... Állandóan útba van és oda áll mindig ahova nem kéne,amely nem biztos, hogy szerencsés lesz majd ha cipeljük kifelé a 80 kilós bútort...

Azt terveztük, hogy majd még mi pakolunk addig az öregemberrel foglalkozik egy ember aki hátracsalja a tyúkokhoz... Ezzel viszont az a gond, hogy az az ember aki az öregemberrel foglalkozna, bejelentette, hogy ő nem fogja tűrni a hülyeségeit és ha eldurran az agya akkor ő megfogja és behajintja a tyúkok közé és úgy fog utazni egy ládában velük együtf az úton... Ráadásul iszik is..

Ráadásul további probléma az öregemberrel, hogy előszeretettel üti bele mindenbe az orrát, holott azt se tudja merre áll arccal.. Továbbá azt, hogy megmagyarázz neki valamit, az teljesen lehetetlen... Egyszer egyet gondolt aztán a főutca mellett kivágott egy fát ami majdnem agyon ütött egy embert, rendőrt is hívtak miatta... Mi magyaráztuk neki, hogy ne tegye, már mikor azt hittük, hogy sikerrel jártunk megnyugodva bevonultunk a házba, mire egy nagy zúgásra lettünk figyelmesek, hát a bolondja már fűrészeli ketté a fát😂😂

Tegnap szintén az volt, hogy cipeltem kifelé egy 40kgos dobozt mikor oda ugrik hirtelen az orrom elé és felordít, hogy "mit segíthetek?" mondom semmit, boldogulok.. "Add ide" azt mondja... Mondom nem kell, nem fogja elbírni, aztán elkezdte kirángatni a kezemből, de biztosan nem adom neki oda, hát hol bírná már el😅

De reggel mesélhetnék mi minden baj van vele.. Az biztos, hogy mellette nem alszik el az ember, mert mond meg csinál olyanokat néha, hogy kopaszon is hajmeresztő😅

Ti mit kezdenétek ilyen emberrel ilyen szituációban? Én értem, higyjétek el, hogy idős már és türelmesnek kell lenni vele, de nem vagyok benne biztos, hogy fogunk vele boldogulni...



2019. nov. 28. 20:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Reggelig mesélhetnék***
2019. nov. 28. 20:42
 2/6 A kérdező kommentje:
Illetve a vásárolt ingatlan udvarán vagy vagy 5 darab fa, aztán tegnap azt mondja nekem: "Na majd még pakolászunk, addig majd neki rugaszkodok stihl fűrésszel, legalább lesz gyújtósnak való"
2019. nov. 28. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Kèrjètek meg a nènit, hogy terelje el a figyelmét, vagy keressetek egy birkatürelmű embert aki foglalkozik vele amíg pakoltok.

Ha családtag akkor küldjétek el valakivel a "boltba" (messzebbibe) valami kis szarèrt (pl. vegyen csavart) amíg ti kipakoljátok a nagyobb dolgok java részèt.

Pakoljatok össze pici dolgokat és mikor megkérdezi miben segíthet, akkor a kicsi cuccokat pakoltassàtok vele.

2020. jan. 12. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mit kezdtetek vele végül? 😂
2020. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 Ahh, ö volt a csapos😂😂

Öntötte a pálinkát, meg hozta a sört, bort munkához😆😆

2020. aug. 13. 22:53
 6/6 anonim válasza:
😂😂😂
2020. aug. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!