Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az autisták/aspergesek tényleg...

Az autisták/aspergesek tényleg képesek szabályozni az emberek irányti érzéseiket?

Figyelt kérdés
A megfogalmazást is a helyes írást ne nézzétek légyszi!

2019. nov. 29. 00:54
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Én minden bizonnyal az vagyok, meglepődnék, ha nem, addig már eljutottunk, hogy egy szakember is elismerte, hogy szerinte is.



Az biztos, hogy egy tárggyal, egy munkahellyel, egy tál étellel kapcsolatban hamarabb lesz a szívem alapján kialakult véleményemy, mint egy emberrel.

Sokszor túl reálisan, aggyal szemlélem az embereket, a másik nemet is.

Ha van benne valami, amit kizáró oknak érzek, akkor már nem bírok úgy érezni iránta. És itt most aránylag apróbb dolgokról beszélek, majdnem minthogy minden második nap fekete pólót hord.

2019. nov. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Nem, inkább az érzések hiánya jellemzi a szociális "kapcsolataikat". Menekülnek az emberektől. Tárgyakhoz ragaszkodnak, értelmetlenül gyűjtenek vackokat.

Nem nagyon tudnak szeretni, kötődni, hiszen éppen az érzelmeikkel van gond.

2019. nov. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Aspergeres vagyok és nem tudom szabályozni az emberek iránti érzéseimet. Akik kedvesek hozzám, azokat nagyon szeretem és nagyon kifejezetten kötődök hozzájuk. Sokan csodálkoznak, hogy miért szeretek ennyire.


Akkor érzem magam a legjobban, amikor a szeretteimtől szeretetet kapok.

2019. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Miért ne nézzük?
2019. nov. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!