Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti munkatarsaitok is ilyen...

Ti munkatarsaitok is ilyen primitivek, akik ujjal mutogato majomkent viselkednek?

Figyelt kérdés
Egy ismerosom hosszu hajat levagatta rovidre. Az emberek tenyleg tobbsege valami irtozatos poennal meg kivancsisaggal zaklatta. Nekem is volt, hogy reggel ugy keltem fel, hogy volt a homlokomon egy apro seb. Tenyleg lehet csak kivakartam almomban nem tudom. Tobb mint 10 ember kerdezte meg, hogy mit csinaltam vele. Szoval miert ilyenek az emberek? En sose kerdezek ilyenekre, nem is erdekel. Masok meg tok primitivek. Es szerintem ez rohadt idegesito viselkedes.
2019. nov. 29. 02:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Kíváncsi az emberi természet

Vagy Unalmas az életük

2019. nov. 29. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek Veled! Ezt tényleg érthetetlen reakció tud lenni hosszabb távon...


Unalmas lehet az életük valóban.

2019. nov. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En meg pont azt utalom ha eszre sem veszem hogy a masik valtoztatott valamijen még nekik all feljebb es sertesnek veszik, en ugye nem tudom mi baja, es ilyenektöl romlik a kapcsolat.


Multkor leesett abbol hogy a titkarnö kb tizszer megkerdezte jo e szerintem az inge (neki szokatlan volt mert tüzpirosat vett fel)elöször meg se hallottam a kerdest sem aztan meg nem ertettem, aztan nagy nehezen leesett hogy nyugtatast meg dicseretet vàr(en is nö vagyok)es serelmezte valahol hogy le se sz.rtam eszre sem vettem magamtol.

Ezutan meg ugy ereztem mintha ra lettem volna kenyszeritve bokokra, elvegre nem mondhatom azt hogy felölem aztan gumiruhaban is lehetne meg ufonak is öltözhetne. Ott kellett allnom nyugtatni hogy jo ez.

2019. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Külön figyelmet kell szentelnem annak hogy legalabb a fönök hajàt vegyem eszre.

Nekem meg ezekböl van elegem.

2019. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!