Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok aludni, mert felhúzt...

Nem tudok aludni, mert felhúztam magam nagyon, hogyan legyek megint álmos?

Figyelt kérdés
Tehát kb 30 perce eléggé elálmosodtam, aminek nagyon örültem mert éjszakai bagoly vagyok és végre egyszer az életben ilyen korán fáradt vagyok. A gépet nem kapcsoltam ki, mert nem tudtam, hogy tényleg elalszom-e vagy csak csalóka a szervezetem. Szóval befeküdtem az ágyba és már majdnem elaludtam, amikor anyám tiszta erőből berontott a szobámba, szívrohamot kaptam majdnem, felkapcsolta a nagyvillanyt, kiégette a retinámat és üvöltözött velem, hogyha alszom akkor miért van bekapcsolva a gép. Elmondtam neki, hogy majd mindjárt visszaülök elé, erre megfogta, és tovább ordítozva velem bezárt sok oldalt az engedélyem nélkül. Majd amikor már visszaüvöltöttem neki, akkor meglátta a táskámat a földön, amiatt is rámordított, hogy ez miért nincs a helyén, erre 3 centivel arrébb ledobta a földre tiszta erőből. Ami azért rossz, mert benne van a laptopom. Egyből ráordítottam, hogy húzzon ki a szobámból, mert tönkreteszi a cuccaim és nem kéne, hogy a laptopomnak is baja legyen, mert pár napja véletlen a telefonomat törtem kukává. Egyből szaladtam a laptopomat leellenőrizni, hogy működik-e, hát alig akar bekapcsolni.... Nagyon jó, ez is tropára ment szerintem, csak a héten fél millió forintnyi dolog ment tönkre. Teljesen ideges vagyok, 200 a vérnyomásom. Nem tudok visszaaludni. Erre megint berontott a szobámba és mondja, hogy megérdemlem én hülye, miért nincs a helyén a táskám, hát átesik rajta az ember (nincs neki amúgy konkrét helye). 0 megtakarított pénzem van, amúgy is nagyon szegények vagyunk, konkrétan már a sírás kerülget. Hogyan nyugtassam le magam? 20/f

2019. nov. 29. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor segíteni szokott az, ha hallgatok valami megnyugtató zenét, pl ezt: [link]
2019. nov. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem Te szerelmes vagy egy lányba. Anyukád pedig féltékeny. Ez van, ezt kell szeretni. Van otthon bor? A balatoni borokat ajánlom, finomak és gyorsan felszívódnak...
2019. nov. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Magic ***** válasza:

Én ezt a zenét javasolnám így estére, engem megnyugtat :D


[link]

2019. nov. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Anyám így is borfüggő, minden nap iszik. Amúgy én is szeretem a slipknotot, rocker vagyok, szoktam őket hallgatni :D
2019. nov. 30. 00:05
 5/7 Magic ***** válasza:

Ja basszus rosszat linkeltem be amúgy xD Nem mintha a Slipknotot nem bírnám :D


Ezt akartam: [link]

2019. nov. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért ez is elég megnyugtató, ha úgy vesszük: [link] Anyukádnak inkább ne mutasd meg, nehogy rohamot kapjon... Ezekről a Slipknot dalokról mindig a Sepultura jut eszembe. [link] Bár nem ugyanaz a korosztály... Ettől függetlenül tényleg elég jó ez a Slipknot, lehet el kellene menni a koncertre...
2019. nov. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Jó kis mese volt.
2019. nov. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!