Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok, vannak akiket ugyanígy...

Gd628 kérdése:

Srácok, vannak akiket ugyanígy kiábrándítanak a csajok a bulikban?

Figyelt kérdés

28/F vagyok, néhány éve még elég aktívan jártam bulizni nagyobb szórakozóhelyekre, egyedülállóként, tök jól elvoltam, tetszett ez a fajta buliközeg.


Az utóbbi időben viszont inkább házibulikban fordultam meg, aminek azért van jelentősége, mert ott többnyire ismerem a résztvevőket valamilyen szinten.

Én speciel amúgysem vagyok nagy piálós, de ettől függetlenül tök jól tudom érezni magam.

Viszont az elég kiábrándító tud lenni, hogy ezekben a bulikban a csajok baromira túl tudják tolni a piálást, tisztelet a kivételnek. De sok esetben durvábbak mint a srácok.


És ezzel nekem leginkább két problémám van, illetve inkább csak valami olyasmi, amit nem értek. Persze piáljon mindenki úgy ahogy szeretne, érezze jól magát, mindenki magáért vállal felelősséget.


DE! Miért van az, hogy ilyenkor azok a lányok is vagy r..bancosra isszák magukat, vagy sírósra, akiknek (tudtommal) normális párkapcsolatuk van, szeretik a barátjukat, stb. stb.

Tényleg ennyire gáz a helyzet, hogy mégse olyan jól működik a párkapcsolatuk, vagy miért vágynak arra hogy ennyire offon legyenek?


És persze ilyenkor te vagy az istencsászár pasi, csak téged kívánnak, (meg persze még azt a másik 6-7 csávót is akik a buliba vannak), elhangzanak mindenféle hamis ígéretek, amikkel tisztába vagy józanabbul, hogy csak a pia beszél belőlük.


De akkor sem értem, hogy ez miért működik így, másrészt pedig azért is zavar ez, mert ilyenkor mindig eszembe jut, hogy bárcsak bulin kívül, józanul is ilyen odaadóak lennének a csajok, mert bizony ez ebben a szituban inkább kiábrándító mint hogy vonzó legyen.


Lányok válaszát is szívesen olvasom! :D


2019. nov. 30. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit szeretnék kérdezni (sokadszorra a hasonló kérdések miatt), hogy ezt miért kell megint CSAK a nőkre kihegyezni? A pasik mitől különbek?

Az indok pedig tök ugyanaz lesz mindkét nemnél: hétköznapi szorongás, feszültség akár munka, akár a kapcsolat terén (te nem látsz mindent kívülállóként), nem ismeri a határait, nem érdekli, ki mit gondol róla részegen. Rámászni meg épp azért mászik rá egy hapsira, amiért a hapsi is rámászik egy csajra: mert tök piás, és nem méri fel, mit miért csinál.

2019. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te nem ismered az alkohol hatásait, hogy ilyen kérdést teszel fel?! Gondolok itt mondjuk arra, hogy a gátlások felszabadulnak...
2019. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előzőkkel nem nemtől függ. Mindkettő azért iszik, mert menő, vagy mert úgy érzi erre van szüksége a sok feszültség miatt. "Állítólag jó a viszonyuk." Manapság már szinte elvárás, hogy legyen valakid, két hét után összejönnek "így szeretlek úgy szeretlek" miközben nem is ismerik egymást, aztán kiderül, hogy nem illenek össze és jön az "úristenmekkoraszarazexem/barátom/barátnőm"

Az, hogy rádmásznak meg sírnak azért van mert az alkoholnak van egy olyan hatása, hogy ezt kihozza belőled.

2019. nov. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A lányok is ugyanúgy megkívánnak más fiúkat,és józanul is szívesen rájuk másznának,hiába van barátjuk.Csak mivel ezt megélniük nehézségekbe ütközik,az alkohol kapóra jön,felszabadítja a gátlásaikat,és előre megvan a mentségük is,hogy az alkohol miatt léptek félre.
2019. dec. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!