Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom, hogy szeretem,...

Nem tudom, hogy szeretem, vagy félek tőle. Mi váltotta ezt ki?

Figyelt kérdés
Odajött egy srác a tőlünk nem messze levő településen hozzám.Épp a volt barátommal veszekedtem, feszült, ideges voltam. Mikor a barátom távolabb ment, mereven a szemembe nézett, olyan volt mintha a lelkébe látnék, erőt láttam a szemében meg szomorúságot és magányt. Hirtelen elfogott valami erős félelem és elkaptam a tekintetem. Nem tudom mit láttam, de mintha nem emberi tekinret lett volna, hanem egy ragadozó állaté. Köszönt, visszaköszöntem, kérdezte merre lakok. Elkezdtem magázni ijedtemben, meg hogy megadjam neki a tiszteletet, mert láttam hogy nagyon komoly. Utána többet nem mertem a szemébe nézni. Később tegeztem. Beszélgettünk, de elbeszéltünk egymás mellett, sok mindent nem értettem mért mond. Fel akart szedni, kérdezte hány évesnek néz ki, hogy be van fordulva mióta njncs kapcsolata, de féltem tőle, a szemem sarkából figyeltem. Még segített is, mondta segít hazavinni a cuccokat. Csak a nevét tudom. Aztán mikor megjelent messzebb a barátom, elment.. nem tudom kiverni a fejemből egy jóideje, de nem is találom. Mit gondolhatott/ akarhatott, hogy ezt váltotta ki?
2019. nov. 30. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyílván tetszettél neki. Azóta volt valami fejlemény?
2019. dec. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia, semmi! Annyi hogy jól leégettem magam, mert nem tudtam meg a telefonszámát sehogy, de a facebookon álneveken kerestem, és valószínű azt visszahallotta többször is. Össze meg nem akadtam vele , de félek odamenni, ahol először találkoztunk a para miatt, ami nem tudom mért tört rám.
2019. dec. 19. 07:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Olyan érzésem volt mintha valami rosszat akarna, ki akarna rabolni, megerőszakolni, elrabolni... 🙄🤨 Életemben nem éreztem ilyen erős félelmet egy idegentől. Közben tök rendes volt , nagyon megfogott a tekintete. Fura nem?
2019. dec. 19. 07:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Bárhogy is van, az első megérzésekre érdemes hallgatni. Lehet, hogy csak rossz a kisugárzása, de biztos, ami biztos, inkább kerüld messzire.

Én bolti eladó vagyok, az "antennáim" pedig mindig jól működtek. Néha jönnek az üzletbe olyan emberek, akiktől ösztönösen égnek áll a hátamon a nem létező szőr. Pedig semmi olyat nem tesz, vagy mond... De attól még érezni, ha nem stimmel vele valami.

2020. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyönyörű szemei lehetnek.
2020. máj. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó. Számomra az volt, de ez az egész akkor se normális.. főleg hogy utána úgy éretem egy darabig, hogy üldöz és paranoiás lettem, de más elmúlt..
2020. máj. 3. 15:31
 7/7 A kérdező kommentje:
*éreztem, más=már ... Javítottam, bocs.
2020. máj. 3. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!