Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés fog el benneteket...

Milyen érzés fog el benneteket, hogy már december van? Szeretitek? Szerintetek is repülnek a hetek-hónapok?

Figyelt kérdés
Nekem tök fura, pár hete szinte még nyár volt, most meg téliesen hideg. Ma arra ébredtem, hogy "jézusúristen", december van. A lelki részére lennék kíváncsi.

2019. dec. 1. 13:52
 1/10 anonim válasza:
55%
Én már hetek óta úgy tekintek az időjárásra mintha tél lenne, szóval amikor eszembe jutott hogy dec. 1 van, arra gondoltam hogy “oké, továbbra is ugyanúgy azt érzem, hogy tél van, csak most már jogosan”
2019. dec. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Nekem a december csak az év végi leállást jelenti, amikor végre van esélyem kipihenni magamat.
2019. dec. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Marhára, két hét múlva kezdődik a vizsgaidőszak, nagyon várom már.
2019. dec. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Megéltem már pár decembert (gondolom te is) egy új hónap nem akkora nagy szám hogy lelkizni kelljen rajta.
2019. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Magát a decembert már nagyon vártam, ilyenkor van a szülinapom. De pl. a tudat, hogy 1 hónap múlva 2020 vagy hogy elkezdődnek a nagy hidegek, megijesztenek.


Egyébként pedig tényleg nagyon gyorsan repül az idő, sokszor még reggel, mikor felkelek, azt hiszem, július van. Szörnyű a kiábrándulás. De amúgy meg annyira nem is bánom, mert tavaly ilyenkor minden perc eszméletlen hosszú volt és az, hogy most minden ilyen gyorsan telik, azt jelezi, hogy idén valamit jobban csinálok, egészségesebb is vagyok mentálisan.

2019. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Kb. csak annyi, hogy megint eltelt egy teljesen értelmetlen év...
2019. dec. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Végre mindjárt vége a retek szorgalmi időszaknak. Akkor van számonkérés amikor én azt betáblázom, és nem kell nyomvadék kötelező gyakorlatokra bejárnom useless tárgyakból.


Örülök neki.

2019. dec. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Gusztustalanul pozitív leszek: nagyon sok mindent várok most. Másfél hét szabadságot (végre!) és egy halom csomagot, jövőre lényegesen több szabadidőt, érdekesebb melót. A csomagokban nem pusztán tárgyak vannak, hanem kihívások és a fejlődés lehetősége.


Azért a hideg nekem sem tetszik, a szülinapom (szintén december) sosem érdekelt és Jingle Bells sem fogok énekelni :P

2019. dec. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok a lepontozóknak! Én mindenkinek hasznos-jelet nyomtam. Én kérek elnézést a válaszolóktól. Undorítónak tartom, aki (akik) ezzel szórakoznak. Senki nem írt semmi rosszat, és mégis... Elég elszomorító.
2019. dec. 2. 11:41
 10/10 anonim ***** válasza:
61%

Mivel a decemberrel együtt megjött az adventi időszak és vele együtt szerencsére a hó is, ezért örülök neki. Közeledik a karácsony és a szilveszter, a kedvenc időszakom. Nagyon hangulatosnak tartom az év végi időszakot, a karácsonyra való készülődést.

Viszont néha elfog a félelemérzet, amikor arra gondolok, hogy milyen gyorsan repül az idő: számomra mintha a tavalyi karácsony tegnapelőtt, a nyár pedig tegnap lett volna.

2019. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!