Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért szeretnek apróval...

A nők miért szeretnek apróval fizetni?

Figyelt kérdés

Többször volt már pénztárnál, amikor készpénzzel fizettek, a nők előszedik a nagy pénztárcájukat és akkor kiválogatják az aprókat és azzal fizetnek.

a férfiak meg általában csak papírpénzzel.

miért van ez?



2019. dec. 1. 17:39
1 2
 1/17 anonim válasza:
90%
Én például valahogy mindig aprót kapok vissza. Az pedig kikell adnom valahol elvégre nincs akkora pénztárca amibe az mind belefér. Ráadásul ên kis pénztárcát használok.
2019. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Hogy a francba jut eszetekbe ilyen bagatell dolgokat megfigyelni, aztán meg teleírni a gyk-t velük?
2019. dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Én mindig megkérdezem, hogy adjak-e aprót, és 10-ből 9-szer igen a válasz. Mert mindenki nagy címlettel fizet.


Egyszer mondtam a patikusnak, hogy tudok aprót adni, de nagyon apró, és dörzsölte a kezét, azt mondta, engem az isten küldött. 😃

2019. dec. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyrészt köztük több, aki spórolós, másrészt köztük több az, aki az aprópénzzel való bíbelődés ügyügyén csikar ki figyelmet magának (a negatív figyelm is figyelem!), vagy így vezeti a le a frusztrációját - azzal, hogy feltart másokat.
2019. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%
Talán mert nem saját pénzből fizetnek?
2019. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
5: akkor kinek a pénzéből?
2019. dec. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
#5 Sugar Daddy 20 forintossal fizet szerinted? Gyenge troll :D
2019. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Utálom az aprót, és ha sok összegyűlt megpróbálom elpasszolni. Kicsi a pénztárcám, nem is fér el. Papírpénzzel is ritkán fizetek, ha meg igen, akkor nagyobb címlettel- na ilyenkor szoktam sok aprót kapni. Egyébként ritka az, hogy a boltban fizetek azzal, inkább meghagyom buszra (ott az úgy is előnyösebb). Egyébként kártyával fizetek az esetek többségében, tehát nem vágyom semmilyen figyelemre...


Egyébként már ez is egy női hiba már? Mindenki úgy fizet ahogyan akar és tud...

2019. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a leghulyebb altalanositas amit valaha hallottam
2019. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretek apróval fizetni, pont azért, amit leírtál, de amikor már sok van belőle akkor kénytelen vagyok elpasszolni. De általában előtte megszámolom, hogy mennyi van a pénztárcámban, összeszadom mennyit kell majd fizetnem és mire a pénztárhoz érek ki is számolom az összeget, így már csak a pénztárosnak kell átszámolni, persze nem több ezer forintos bevásárlásnál, hanem akkor, ha csak pár dologot veszek.
2019. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!