Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltak már így a közelmúltban...

Voltak már így a közelmúltban Európában? Hogy nem voltak különösebben veszélyeztetve, mégis egy ideig (hetekig/hónapokig) testőrökkel vették körbe magukat? Nem szorosan, hanem viszonylag tisztes távolból őt figyelve/kísérve.

Figyelt kérdés
Mennyire tolerálják a testőrök az ilyesforma indokolatlannak tűnő felkéréseket?

2019. dec. 1. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam így Európában sem a közelmúltban, sem régebben. Egyszerűen nem jutott eszembe, hogy ilyennel is eltölthetem az időmet. Normális vagyok, a hangok is mondták már.
2019. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
VoltaK látható a kiírasban, nem más. ;) Néhány ember, akit ismertek (már HA voltaK ilyen helyzetben valaha is egyáltalán).
2019. dec. 1. 21:14
 3/13 anonim ***** válasza:
Hogy mi van?
2019. dec. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező!

Mit szedsz, hogy egy értelmes kérdést ill. mondatot sem bírsz leírni?!

2019. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem inkább az a baj, hogy nem szedi azt, amit szednie kellene.
2019. dec. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha egy szög egyszerű kérdést sem vagytok képesek értelmezni, akkor itt a probléma egyes egyedül bennetek van. Nézzétek előbb magatokba, mielőtt másnak próbálnátok nekiesni. Szép estét! ;) :DDD
2019. dec. 1. 23:47
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

6#

Érdekes, hogy senki nem tudta értelmezni a kérdésed.


Kik azok az "ők"? Olyanok, mint Voldemort, hogy nem szabad a nevükön nevezni őket? Ez valami gagyi összesküvés elmélet? .q

2019. dec. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tök érdekes módon a gyakori népe más kérdéseknél nem olyan "értetlen" mint a tiednél drágajó tücsökbogár kérdező.


Nem lehet hogy meg kéne próbálni úgy megfogalmazni egy kérdést, hogy azt az is értse, aki nem lát az agyadba?

Vagy ha ez luxus, akkor nem kell kérdést feltenni.

Hisz itt úgyis csak értetlenek vannak, nem is értem, hogy miért pazarlod itt a karaktereidet alany nélküli mondatokra...

2019. dec. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A testőrök annak dolgoznak, aki fizet nekik.
2019. dec. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amúgy ki volt Európában?

A jelenlévők nagy része ott van, mert Magyarország Európában van...

2019. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!