Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az, ami miatt nem szeretsz...

Mi az, ami miatt nem szeretsz élni, és legszivesebben megölnéd magad?

Figyelt kérdés

2019. dec. 2. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Sokminden, de nem a sok rossz számít, hanem az a kevés jó ami megtörténik veled. Ha csak egy kicsi dolog van aminek már lehet örülni az is nagyon sokat változtatni tud a helyzeteden. Soha ne azt keresd mi a rossz, hanem azt mi az amitől boldog lehetsz.
2019. dec. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Munkanélküliség.
2019. dec. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az életben vannak xar dolgok. Velem súlyos dolgok megtörténtek (szexuális és fizikai erőszak, csonka család, hitelcsapda), de még egyszer sem éreztem azt, hogy meg kellene ölnöm magam. Hogy miért? Mert mentálisan mégis erős egészséges vagyok, és mert minden rossz ellenére képes vagyok a jókat értékelni.
2019. dec. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, szeretek élni. Aki másképp van ezzel és az öngyilkosságot fontolgatja, SOS kérjen orvosi segítséget.
2019. dec. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem láthatom azt akit szeretek, szívem egyetlen édes kincsét , mert nincs már a Földön.

Apámnak nem kellettem babaként , így egy életet apa nélkül kell leélnem.

Meg fogok bukni matekból, tudom ez szánalmas már mindent megpróbáltam, de még van időm küzdeni, de az időm fogy.

Van egy gyógyíthatatlan betegségem ami miatt nem nő már vissza a hajam. Ez lányként nagy csapás, főleg mert anyukám nem engedi a parókát.

Nincsenek barátaim, de küzdök hogy legyen. Csak már átestem a ló másik oldalára ha valaki legalább köszön nekem vagy mellém ül akkor felmagasztalom és egész órán a hálámat fejezem ki neki.

Iszonyatosan szorongós típus vagyok, félek elaludni mert rémálmaim vannak esténként. Ma is a démonok folytak le a falról és folytogattak. Nem nézek ilyen filmeket, miért is néznék hisz megélem magam...

Nyilvánosan félek enni, ezzel azt hiszem el kell mennem még egy orvoshoz.

Vágtam magam és nem tudom eltűntetni a hegeket.

Nem a mostnak támasztok álmokat hanem a jövőnek. Ez is probléma mert nincs ami megtartson a jelenben. Mindig elvágyódom máshová.

Csak anyukám tart életben, mellette önmagam lehetek ha nem is mondok el neki mindent akkor is, ő feltétel nélkül szeret és nem hagyott el.

2019. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. Akkor te full kopasz vagy?
2019. dec. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdésedre felelve, kedves: igen
2019. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyám miatt😞
2020. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!