Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne több önbizalmam...

Hogyan lehetne több önbizalmam? 22/L

Figyelt kérdés
Soha nem néztek annyinak, mint ahány éves vagyok. Ha 16 voltam, 12-nek néztek; ha 18 voltam, 14-nek; most, hogy 22 vagyok, 16-nak néznek. Barátaim, fiúhaverjaim, ismerőseim szerint szép, csinos, kedves, aranyos lány vagyok, aki mindig segít, és ott van a bajban. Nem beszélek csúnyán, nem nézek le senkit, nem vagyok flegma, úgy öltözködök, ami az ízlésem, és nem megyek a tömeg után, sminkelni sminkelek, de nem esek túlzásba (szememet feketével kihúzom, szempillaspirál, szemöldök, pattanások elgedése kis korrektorral ès ennyi), rúzs, mégsincs elég önbizalmam. Azt mondják adok a kinézetemre. Igen, szeretek vásárolgatni, de azért nem költekezek túl. Hajam full göndör, de vasalom. A velem egykorúaknak nem tetszek, csak a haverjaimnak, de ők is foglaltak. Ahányszor megismertem valakit, aki szimpi lenne, túl lépett rajtam egy szebb lány miatt. Nap mint nap látom, hogy más lányok milyen gyönyörűek, magasak (én alacsony vagyok, 157cm), szép az arcuk, a fiúk körberajongják őket. Hogyan lehetne több önbizalmam? Amikor látok sokkal jobb lányokat, mindig elmegy a kedvem. :/ Ti is vagytok így? Vagy voltatok így?

2019. dec. 2. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Mindenki szép a maga módján, te is az vagy. És nem is vagy alacsony, engem eddig csak 160 alatti lányok találtak meg, én 180 vagyok. Szóval egy mezei szájrapuszi se ment anélkül, hogy lehajoljak. Az hogy fiatalnak nézel ki csak jó, később visszasírod majd. Más meg ne érdekeljen. Te így vagy szép ahogy vagy. Ha valaki egy szebb miatt elhagy az nem szeret igazán, csak azért kellettél neki, hogy legyen valakije. Aki igazán szeret, annak te leszel a legszebb akkor is, ha ezer modell típus fordul utána és nem fog elhagyni miattuk. Sajnos a mai fiataloknál ez a szeretet nem jellemző, de a lányoknál se. De ez nem a te hibád. Idővel talán jobb lesz.
2019. dec. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg az hiányzik neked, hogy olyan fiúk/férfiak rajongjanak körbe, akik amúgy nem érdekelnek téged?
2019. dec. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elmondom neked az igazságot: ez az “önbizalom”, “nem tudom elfogadni magam” mizéria a világ LEGNAGYOBB BAROMSÁGA, ami igazából soha nem is létezett!

Csinos vagy, adsz magadra, úgy öltözködsz, ahogy szeretnél, ha ostoba emberek nem hánytorgatnának fel neked hasonló dolgokat, vagy ha nem rágódnál azon, hogy mennyire tudsz tetszelegni a mainstream birkáknak, akkor semmilyen problémád nem lenne.

Szerintem rossz embereknél kopogtatsz. Felszínes, szűklátókörű, csökevényes értékrendű emberektől várod, hogy megmondják neked a tutit, - ez is bizonyítja, hogy nem valók hozzád.

Nem magadban nem bízol, hanem azokban az emberekben nem tudsz bízni, akik körülvesznek, de mondom, ha nem fogják fel, milyen érdeklődésű, személyiségű ember vagy valójában, nem kell, sőt nem is szabad.

NEM magadban kell bíznod, hanem abban, aki akkor is vezet téged, akkor is fogja a kezed, ha te még azt sem tudod róla, hogy kicsoda, nem mellesleg minden embertársadnál jobban szeret. Ez nem spirituális baromság, - ez tény. Biztos lehetsz benne, hogy el fogja küldeni neked is azt a szexi, imádnivaló pasit, aki hozzád való. Én is benne bízok. 😄

2019. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Neked nem önbizalom kell kérdező hanem egy kis leszarin, fiatal vagy egészséges de sajnos túl sokat foglalkozol másokkal és nem eleget magaddal. Mindig lesz aki szebb lesz fiatalabb okosabb vagy bármilyenebb, de ez ellen nem lehet mit tenni sőt nem is érdemes. Olyan vagy amilyen vagy és hidd el valaki pont ezért fog beléd szeretni egy nap. Mosolyogj légy boldog és kedves és örülj az életnek, és ha ez sugárzik belőled az vonzóbb barminel. Amúgy ez a magasság teljesen átlagos, értem én a féltékenységet ha látok egy 2m es srácot én is irigylem érte pedig 1.9m vagyok. Volt 160cm barátnőm és nem különösebben volt probléma a magasság különbség, nem úgy más dolgokban :D. Amiket leirtal magadról szívesen megismernelek csak kár h más világokban élünk.de majd egy más szerencsés megismer. Sok sikert. F/26
2019. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. dec. 2. 18:09
 6/8 anonim válasza:
50%
Nekem sok motivációs videó és idézet is segített, no meg rengeteget edzek, ami segít a felesleges feszültséget levezetni. Őszintén régen nagyon meg akartam felelni, minden pasinak tetszeni akartam, emiatt sokszor voltam boldogtalan vagy görcsös. Nem tudtam igazán elengedni magam. El kezdtem foglalkozni az önismerettel és meditálással és teljesen ráhangolódtam önmagamra, megtaláltam azt, aki vagyok. Már nem érdekel mások véleménye vagy élete, egyre jobban ki tudom zárni a negatív gondolatokat és embereket! S egyre több embert vonzok be, olyanokat is el kezdtem érdekelni, akik “utáltak” és ez nagyon meglepett. Biztos látják rajtam az elégedettséget, a boldogságot és a nyugalmat. A kisugárzás sokszor többet számít, mint maga a szépség! Ha látják valakin a jó kedvet, bájos mosolyt, harmóniát akkor akaratlanul is elkezdi bevonzani az embereket. Míg lehet valaki gyönyörű, de állandóan flegma arcot vág, szorong, nehezen mernek nyitni felé.De vigyázz! Az önbizalom sose egyenlő az arroganciával! Szeresd magad egészséges mértékben és meg fog találni a megfelelő fiú! :))
2019. dec. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! ^^
2019. dec. 3. 09:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A családom férfitajai ősidők óta csak a pöttöm csajokért vesztek meg. A 2m-as nagyapám is 147 centis nagyanyámat vezette oltár elé, apám is alacsony nőt vett el, mint ahogy én, és a fiam is.

Ami meg az önbizalmat illeti, ne másokhoz hasonlítgasd magadat. Keresd meg a saját értékeidet, fejleszd tovább őket.

2019. dec. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!