Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnátok segiteni?

Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés
Au pair vagyok Angliában, de valami elképesztően rossz helyzetben vagyok. Elején minden jól indult, de 1 hónap után minden megváltozott. Az anyuka nagyon bunkó velem, rossz dogokat mond rólam (másokkal is ilyen, de a legtöbbet velem), de utána meg bocsánatot kér, ezért nem gondoltam, hogy menekülnöm kellene...de 3 hete ez rosszabb napról-napra. Elején megegyeztünk, hogy karácsonyig maradok, utána, hogy márciusig, de múlt hét hétfőn közöltem, hogy családi okok miatt mégis haza kell mennem korábban. Azóta a helyzet katasztrofális. Ma azt mondta, hogy minél kevesebb időt akar a közelemben tölteni, és elküldött a szobámba...én nem bírok itt ki még 3 hetet, de nincs másik au-pair jelölt és 3 reggelen dolgozik másfél órán keresztül, olyankor kell vki aki az 1 évesre vigyáz. Mit tegyek?
2019. dec. 2. 13:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerzodesedben mi all?
2019. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet kapasbol felmondani? Sajnalom egyebkent, en se birnam ki egy ilyen undorito no mellett. Hatalmat kapnak az ilyenek azt maris kijon az igazi enjuk. Csak ugy siman nem lehet lekoccolni? Ha meg 3 het akkor csak 1 het fizut buknal, nem? Sajna en nem ertek ehhez, de kitartast!
2019. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nincs szerződés. Ígérte, de elfelejtette, én meg nem gondoltam, hogy szükséges lenne, mivel minden jónak tűnt. Gyomorgörcsöm van a nap 24 órájában. Már azon is gondolkodtam, hogy elszököm, de ilyet nem tehetek velük, meg lehet fel is jelentene...
2019. dec. 2. 14:19
 4/19 A kérdező kommentje:
2 hét fizetést buknék, de az egyáltalán nem érdekel. Csak minél távolabb szeretnék lenni tőlük.
2019. dec. 2. 14:20
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy megy ez.Az nem lenne megoldás hogy beszélsz vele hogy viselkedjen normálisan,nagyon minimális időt töltötök együtt a többit a szobádban?

Előre ki vagy fizetve?Vagy nem értem hogyha nincs szerződés miért nem léphetsz le azonnal akár?

2019. dec. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ő nem gondolja, hogy ő rossz ember vagy gond van a viselkedésével...engem hibáztat mindenért. Leléphetnék, de egy 1 éves és egy 3 éves gyereke van, 3x1 órát dolgozik reggelente, olyankor kell neki valaki. Bűnösnek érezném magam, ha miattam nem tudna dolgozni...meg nem bír egyedül a gyerekekkel. De tönkre teszi az életem és én nem bírom már ezt..
2019. dec. 2. 14:44
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem a te dolgod az o megmentese. Nem szabad emiatt buntudatot erezned. Ha annyira fontos lenne neki, h elassa a gyerekeit akkor normalisan beszelt volna veled. Ennyi. Mindenki a sajat sorsa kovacsa. Lepj le. Feljelenteni mem tud, mert nincs szerzodes. Sot, meg te jelenthetned fel ot amiert nem irattatok szerzodest. Menekulj, mert senki nem erdemli meg, h gyomorgorcse legyen.
2019. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem tudok a gondolattal élni, hogy cserbenhagyom. Pénteken nem lesznek itt, a tökéletes alkalom lenne hogy szó nélkül elmenjek, de nem tehetek meg ilyen dolgot valakivel...
2019. dec. 2. 14:59
 9/19 anonim ***** válasza:
Siman hazamesz ennyi. Ha nincs szerzodes nem kot teged se semmi!:)
2019. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Remegek már az idegességtől. Néha olyan szép dolgokat mondott, mint hogy én vagyok az egyik legkedvesebb ember, akivel valaha találkozott, meg hogy ő nem akar másik au-pairt, meg hogy családtag vagyok és azt szeretné, hogy jó életem legyen...
2019. dec. 2. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!