Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugy szeretnek ennis olyan...

Ugy szeretnek ennis olyan eletet mint sok celeb lany az instagramon ok hogy csinaljak ezt?

Figyelt kérdés
En 5 npot dolgozom egy heten, reggel fel8tol delutan 6ig. Ugy eezem hogy az en eletem egy senmi. Nem jutok el nyaralni, nincsen annyi szep ruham mint ezeknek a lányoknak, nem tehetem meg hogy szépészeti beavatkozasokra menjek, nem jarok olyan helyekre amit érdemes lenne kiposztolni. Mot ronthattam el ennyire?? 34N

2019. dec. 2. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Posztold azt, amit csinálsz, add önmagad! Csinálsz egy képet a gyárban, aztán egyet a Coop előtt, majd mosás közben... Szerintem sikered lesz, mert ilyen posztok nem túl gyakoriak az Instán.
2019. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem a megfelelő férfiaknak tetted szét a lábad.
2019. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Hát a magyarnyelvet nagyon elrontottad vagy meg se tanultad.
2019. dec. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Az instagram, az mi az?
2019. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Sokat kell szopni, de már öreg is vagy ribizlinek.
2019. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Inkább azon gondolkodj el, minek neked az. A munkaidődet tudod lazítani, azért jobb helyeken van rugalmas munkaidő, home office lehetőség vagy egyszerűen már a 8 óra is jó lenne. Én sosem voltam az a pénzzel motiválható fajta és elég jó üzleti érzékem van ahhoz, hogy a keveset is jól forgassam, ezért is döntöttem a részmunkaidő mellett. Nem kapok sokat, talán 170-et, cserébe a hétvégék szabadok és 2-kor itt sem vagyok. Nyugdíjam meg úgysem lesz.


A szépészeti beavatkozás majdhogynem fölösleges. Olyan, mint mikor egy foszló anyagot akarsz megvarrni, minél többet szerkesztgeted, bontod vissza és varrod fel újra, annál inkább szétmálik. Nincs az a beavatkozás, ami segítene a bőr kollagéntartalmának csökkenését drasztikusan visszafordítani, ami pedig van, az pedig fillérekbe kerül és egészséges életvitelnek hívják.


Utazni olcsón lehet, csak győzd szabadidővel. Én sem vagyok ám egy hú, de gazdag ember, de azért évente 1-2 kisebb út kuponokkal és akciós jegyekkel, időben fél évre előre foglalva belefér. De voltam már úgy is kinn, mint a cserediákok: aki fogadott, következő évben nálam szállt meg, mikor Magyarországra látogatott. Szóval sok lehetőség van, a legtöbb utamat 30 000 ft alatt megúsztam :)


Nem rontottál el szerintem semmit. Ember vagy, akinek a munkája akkor is ér valamit, ha nem adja el a lelkét szponzoroknak, nem kelleti magát agyonszerkesztett képekkel és nem marad örökké fiatal.

2019. dec. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Nehogy azt hidd, hogy nekik felhőtlen az életük. A legtöbb depressziós a sok stressz miatt amik rájuk hárul
2019. dec. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem rontottál el semmit, ők rontják önmagukat.

Azt ne felejtsd el, hogy Instagramon a legjobb képek vannak kiválogatva, tehát amiket látsz az nem egy random napon egy random pillanatban lekattintott kép, hanem ez a csúcs, amit megélt az adott lány. Szarrá vannak szerkesztve, egy csomó stressz meg idegeskedés, mire kikerül egy kép. Ugyanolyan érzelmeik vannak, mint neked.

2019. dec. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%
Amugy a kettesnek igaza van. Én jol hazasodtam, egesz evben utazgatok, dizajner cuccokat vehetej, de azert nem szorom a pénzt és nincs instám. :)
2019. dec. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Ne kívánd a celebek életét,é - eléggé masszív gyomor kell hozzá! A külsőre "híres", - de inkább hirhedt - emberek gyakorlatilag feladják a magánéletüket és az egyéniségüket a korlátozott ideig esedékes "jólét" fejében. Az egész életük egy nagy reklám. Nincs egy nyugodt percük - se nappal, se éjjel! Nappal a megfelelési kényszert kell kielégíteniük, éjjel pedig a társasági elvárásoknak kell megfelelniük. Aztán amikor veszítenek a népszerűségükből, mennek a levesbe, - két nap alatt elfelejtik az emberek őket, miután a helyükre tolt a média valaki mást. Sokkal jobban jössz ki abból, ha tisztázod magadban, hogy melyik az a munka, amit szívesen végeznél akár évtizedekig is, majd megszerzed a képesítéseket hozzá és elhelyezkedsz. Hidd el, teljesen másképp fogod látni a világot, ha az egyéniségedhez szorosan igazodó munkát végzel, nem gyűlölködve, utálkozva fogsz neki minden napnak és még meg is tudsz élni mindebből!
2019. dec. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!