Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit éreznek azok az emberek...

Mit éreznek azok az emberek akik tiktokra fel rakosgatják a videókat?

Figyelt kérdés
Az oké, hogy vannak fent tök jó és egyedi videók, de többnyire annyi rossz és tömeg... A másik meg, hogy sokan elhiszik magukról, hogy mekkora valakik aztán sehol semmi. Sugárzik a nagyképűség és a butaság.. Ti, hogy látjátok?

2019. dec. 2. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én tini voltam, akkor lendült fel a youtuberkedés. Én is kipróbáltam, aztán meguntam és töröltem a videóimat. Volt egy másik játék, olyasmi volt, mint a sims, csak online és kis rajzolt karakterekkel, téli szünetben 10 órákat lógtunk rajta a többiekkel. Persze minket is elmondtak mindennek, hogy mik leszünk, aztán mára valahogy mégis felnőttek lettünk, mitöbb, többségünk diplomás, lassan családos ember.


A tiktokban már én sem vagyok benne, nem szoktam nézni, mert olyan érzésem van, hogy kinőttem belőle. Viszont minden generációnak megvan a maga baromság, amit jó neveltetés mellett megtanul a helyén kezelni és nem szippantja be. Unokanővérem nagyon szereti nyomkodni, de nem nagyon gyárt tartalmat, inkább nézegeti őket meg röhög rajtuk. Egy tininek semmi dolga az iskola mellett ideális esetben, én úgy gondolom, nincs azzal baj, ha a társainak ott menőzik. Már nem az udvaron toljuk balerina ruhában, hogy azzal menőzzünk, mert más generáció vagyunk. Ők is. És mi is elhittük, de mi is felnőttünk és magunktól rájöttünk, hogy az nem úgy van.


Ha valaki felnőttként ezzel szarakodik 0-24,az más, de ott az átlagéletkor 14...

2019. dec. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2: hidd el ez nem csak nemzeti tulajdonság.
2019. dec. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#3-as, nem mondtam, hogy ez kifejezett magyar tulajdonság lenne, csak azt, hogy nagyon jellemző ránk. A kettő nem ugyan az.
2019. dec. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!