Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyári munkások/fizikai melósok...

Gyári munkások/fizikai melósok! Szeretitek a telet vagy inkább ki nem állhatjátok? Mennyire bírjátok a kora reggeli/késő esti hideget?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert gondolom ti baromi korán keltek és későn mentek haza, ráadásul normális fizetés hiányában a busszal vagytok kénytelenek közlekedni, ami elég fázós lehet a megállóban fél-egy órákat várva. Mennyire szeretitek ezt a hideg/havazós időszakot? Vagy teljesen mindegy?


Ja azt is írjátok le mit dolgoztok. (kint/bent/hány műszak stb.)



2019. dec. 2. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor nyomdában dolgoztam, akkor az épp tetszett, hogy még sötét van alszik a város, csönd, meg kis pára köd. A hideg nem zavart, de a víz inkább.
2019. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szeretem a telet, jó nézni a természetet ahogy elalszik.

Gyárban dolgozok, biciklivel járok, mert kb. 5 percre lakok a munkahelytől. Reggel 7:30-ra megyek be, 15:30-kor jövök el, mert kicsi gyerekem van. A "normális fizetés" hiányára nem is tudom, hogy mit írjak... Nem keresek annyira rosszul a környezetemben élőkhöz viszonyítva. Természetesen nem vagyunk gazdagok, de azért egy autóval még elbírunk.

2019. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jelen! Alapvetően szeretem a hideg, téli időszakot, kivéve amikor dolgozni járok. Ezen a héten például délelőttös vagyok (amúgy 4 műszak) és 2:50-kor szoktam kelni. Ja, tudom hogy már rég aludnom kéne, de a fa@om se tud. Majd a gyárba holnap, sokszor elbóbiskolok állva a gép mellett.


Szóval 2:50-kor kelek, kb 3:40 fele elindulok biciklivel (ilyen időben sapka, kesztyű) mert a trágyaszagú kis falumban nincs vasútállomás, csak kb 7 km-re arréb. Majd vonatra ülök, ami 45 perc alatt bevisz a megyeszékhelyre. Hazafele ugyanígy.

Mivel négy műszak a szombat-vasárnap-hétfő mindig 12 óra (minden 2. héten). Akkor hazaérek, aztán egyből alszok, jó ha 5 órát.

Üdv, egy 29 éves életképtelen, lúzer, gyári munkás. Ja a fizetés tényleg szar, olyan nettó 220 szokott lenni. Túlórával lehetne 300 fölött is, de hülye azért nem vagyok.

2019. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a telet.

De nem a te álltalad írtak miatt. Én az egésznapos hideget utálom az,hogy reggel/este is az van nem oszt nem

szoroz. Meleg ruha akadályozza mozgást,ha leveszed megfázol.

Aztán újra.

2020. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!