Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik imponál jobban egy...

Melyik imponál jobban egy fiunak? Ha egy lánynak nagy az önbizalma, vagy ha kicsi?

Figyelt kérdés
Nyilván ahány annyi tulajdonság,csak érdekel pár álláspont :D
2019. dec. 2. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki irányítani akar, és a saját szájízének megfelelően alakítgatni, meg azt akarja, hogy a lány neve "KUSS" legyen, annak az a jó, ha a lánynak nincs önbizalma.


Aki viszont TÁRSAT keres- azaz EGYENRANGÚ FÉLT-, annak meg az, ha van önbizalma a lánynak, és tudják egymást támogatni.

2019. dec. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jobban bejön az egészséges önbizalom
2019. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha velem mindig törõdõ, kicsit félszeg, de szakmában karrierista törtetõ.
2019. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem férfiként a domináns nők jönnek be.
2019. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kösz:D jaj,gondoltam csak így megfordult a fejemben. De hallottam már olyat is,hogy valakinek a félénkebb lányok jönnek be.
2019. dec. 2. 20:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Mikor hogy, minden fiú másmilyen ahogy a lányok is, az egyiknek ez jön be, a másiknak meg az. Aki félénkebb nyilván előbb oda mer menni egy félénkebb lányhoz, mint egy hangoskodó, nevetgélősebb, vagányabb típushoz. Attól is függ milyen helyzetben vagytok éppen, egy sulibuliban más az imponáló mint amikor múzeumba mentek az osztállyal. Mindkét típus ugyanúgy imponáló lehet, nem feltétlenül ez határozza meg egy lány vagy nő vonzerejét. Láttam már csendes, visszahúzódó lányt aki gyönyörű volt, minden fiút szó nélkül levett a lábáról. De láttam olyat is, aki nem volt annyira szép, viszont cserébe oltári jófej stílusa volt, olyan kedvesen, aranyosan tudott mosolyogni hogy azt hittem azonnal megkérem a kezét... :-)
2019. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igen,erre mondják,hogy a szépség relatív :D
2019. dec. 2. 22:39
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj, hogy manapság a lányoknak nem önbizalmuk van, hanem nagyon sokan szimplán egoista bunkók.

Nekem az aranyos lányok jönnek be és igen, jó ha az illetőnek van egy egészséges önbizalma. De az a gőg amivel a mai lányok egy jelentős része el egyszerűen undorító.

2019. dec. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Aláírom, nagyon sok lány egoista és iszonyat nagy szájuk van.
2019. dec. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!