Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet elfogadni egy...

Hogyan lehet elfogadni egy olyan anyost aki narcisztikus es csak sajat magáról kepes beszélni?

Figyelt kérdés
Engem sose hallgat végig. Kérdez vmit tőlem, mondok 3 szót és elkezd sajat magarol beszelni. ő mindenkitol jobb, szebb szerinte. Az a ő fiai és unokái a legokosabbak, legszebbek. Az en hibaimat felnagyitja, de a fianak semmi hibaja soha. Nincs gyerekünk mert fia nem akar kijelentette. Anyosom szeeint en ezt tartsam tiszteletben. Amit en akarok az mindig mellekes. Pl megkerdezi tolem hogy mit fozzon nekunk vasárnap, en mondok neki valmit, aztan meg kérdi a fiat masnap es az mar el van felejtve h en mit mondtam.
2019. dec. 2. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért kellene elfogadni? Nem kell hozzá menni. Amúgy mit akartál ebédre?
2019. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem egy leányálom az anyósod, de ettől még nem narcisztikus.

Csak ezt most divat felfedezni másokban.

2019. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az én anyós-jelöltem is folyton magáról beszél, magával van elfoglalva. Mindig őt kell sajnálni, mert neki a legrosszabb, vagy éppen dicsérni ilyen piszlicsáré dolgokért. Állandóan ajándékokat vesz, de legtöbbször ezek nem olyan dolgok, aminek a másik örülne, mert szüksége volt rá, hanem csak így random vásárol össze-vissza mindent. Ez igazából róla szól, az a fontos, hogy ettől ő jól érezze magát, nem az, hogy hasznos, megfelelő dolgokat vásároljon, aminek a másik örül. A kritikát egyáltalán nem viseli el, neki nem lehet nemet mondani, mert azonnal megsértődik, csenddel ver, érzelmileg zsarolja főleg a fiát. Szinte heti szinten talál ki valamit, ami miatt ő meg lett sértve. Persze mindig más a hibás mindenért, ő meg az áldozat. Egy éve kezdtük el a párommal tervezni az összeköltözést, amit azóta sem sikerült megemésztenie, és tavaly egész nyáron azt játszotta, hogy amikor szóba került az összeköltözés, mindig úgy csinált, mintha akkor tudta volna meg, és újra és újra megsértődött.
2021. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!