Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyen egy nagyravágyó és...

Mit tegyen egy nagyravágyó és mindig másra vágyó ember?

Figyelt kérdés

Rólam van szó. Mindig történik velem valami, de szinte sose tudok neki abban a pillanatba örülni. Mindig előtte nagyon várom, de aztán puff amikorra odaérek eltűnik a varázsa. :( Vagy teljesen a lehetetlen kategória. (nem a lottó vagy valami nyeremény, hanem pl szerelem)

Ez volt már így kapcsolatnál, utazásnál, de szimplán csak zh-nál is.

Mit kéne tennem? Ez nem mindig van így, persze, de mostanában egyre többször vettem észre :(


Előre köszönöm a segítséget!


20L



2019. dec. 3. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal, hogy tisztában vagy saját magaddal, már megtetted az első lépést afelé, hogy ez változzon. :) Én is voltam hasonló helyzetben, szerintem sokan mások is, csak nem mindenki látja be vagy vallja be saját magának. Meg kell tanulni értékelni a pillanatot és elfogadni, ha esetleg nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy elképzeljük. Akkor sok mindent másképp fogsz látni ;)
2019. dec. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokszor nem a cél, hanem a hozzá vezető út az érdekes, mert akkor még kell küzdeni, gürizni, és ez a jó benne.
2019. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg élvezni az adott pillanatot,és mikor valamit éppen elérsz amit nagyon akartál akkor örülj,hogy elérted a célod ne akarj rögtön többet!
2020. máj. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!