Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy képesek egyes emberek...

Hogy képesek egyes emberek úgy élni az életüket, hogy nem mennek el sehova, nem ismerkednek senkivel?

Figyelt kérdés
A szobájukba bújva élik az életüket és csak akkor mozdulnak ki, hogy ha nagyon muszáj...

2019. dec. 3. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Mi közöd hozzá?
2019. dec. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a szociális igénye, különbözőek vagyunk.

Én szeretnék ismerkedni, szeretnék menni helyekre, de egyedül meguntam már, ismerkedni meg sosem tudtam, bárhol voltam. Így kényszerűségből marad a szoba.

2019. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki más. Nekem minél több ember van valahol, annál rosszabb a hely.


Elárulok valamit. A legtöbb ember, én is, tök átlagos, és ha egyet ismersz, ismered majdnem az összeset.

2019. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert így érzem jól magamat. Kész.
2019. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Nekem is van ilyen ismerősöm, bemegy dolgozni nyolcra, este hazamegy hatkor, egész nap senkihez nem szól, erről szól az élete. Sajnálom szegényt. Nem is tud már beszélni szerintem 😀
2019. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Általánosítasz. Szerinted a világon mindenki azért kuksol a szobájában mert mondjuk olyan mint egy kis báb.


Az meg sem fordul a fejedben, hogy vannak akik mondjuk betegek és ezért a segítőjük meg azért mert segítenek neki.


Vagy aki olyan beteg hogy elkülönülten kell élnie.


Pl. Cisztás fibrózisban szenvedők nem is találkozhatnak egymással csak úgy hogy tartják a távolságot. Csak egészségessel találkozhatnak pl. ilyen emberek, és csak az internet segítségével tudnak kommunikálni egymással vagy steril környezetbe időnként tudnak találkozni.



De hagyjuk is a betegséget.


Van aki azért mert az emberek szemében egy bántható játékszer.

Valakinek nincs pénze se barátai akikkel kimozdulhatna.


És a lelki okokon kivül valaki azért mert szimplán introvertált vagy azért mert mondjuk otthon dolgozik saját maga főnökeként mint vállalkozó szabadúszó.

2019. dec. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Depressziósak szegények.
2019. dec. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. minél több embert ismertem meg, annál jobban értékeltem, ha nem kellett többet a közelükbe mennem...

Veled se szívesen mennék el pl. bulizni, mert borzasztóan szűklátókörű és előítéletes vagy, és pont a te fajtád miatt bújnak a félénk típusok a szobájukba.

2019. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

#5:

És ezen te mi a francot röhögsz?

2019. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem szabad nevetni?

😀😀😀🙂🙂🙂🙂🙂😂😂😂

Huppsz bocsi

2019. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!