Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyennek kell lennie egy...

Milyennek kell lennie egy fiúnak vagy férfinak lennie ahhoz, hogy ne legyen magányos? Hogy ne egyedül, szüzen kelljen megöregednie, úgy hogy meztelen nőt csak újságban meg filmben látott egész életében?

Figyelt kérdés
Nekem sem volt soha senkim.Nővel nem voltam és ha nem változok meg nem is leszek soha.Márpedig megváltozni nem fogok.Meg nem is tudok.Kutyából nem lesz szalonna.
2019. dec. 4. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor nô nélkül maradsz, ha nem változol. Ez van.
2019. dec. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Legyen pénze.


Nem kell milliárdosnak lenni, de a lakhatása, kajája, öltözködése megoldott legyen, ÖNÁLLÓAN és NE csóró szinten!

2019. dec. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1-es nem tudok megváltozni.De az is lehet,hogy nem is nekem kéne hanem a többi embernek.Lehet,hogy nem is velem van a baj.
2019. dec. 4. 10:59
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Így van, a világnak kéne megváltoznia, hogy neked teljesülhessenek benne az álmaid anélkül, hogy küzdenél értük :D
2019. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Igen is meg lehet változni. Aki meg akar az meg tud.

Nekem ami kell egy pasiban:

1. Legyen biztos a saját identitásában, pl ne rinyáljon gyakorikérdéseken arról, hogy neki mennyire rossz.

2. Tudja hogy mit akar (az élet bármely területén)

3. Legyen minimum 1 szakmája, amihez ért is.

4. Saját maga lássa el a teljes egzisztenciáját...

5. Határozott, magabiztos, az sem árt ha sportos.


Egy szóval FÉRFI...

Nem pedig kis rinyagép mint pl te, kedves kérdező...

Szedd össze magad.

29/n

2019. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
29/n nem tudok megváltozni.Azokra a tulajdonságokra amiket leírtál születni kell.Én nem születtem sem határozottnak,sem magabiztosának.
2019. dec. 4. 12:46
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező, te rettentően ostoba vagy.

Senki sem születik határozottnak és magabiztosnak. Egy kisbaba hol határozott? Gondolkozz már, ember. Ő is tanulja.


Rinyálni és kifogásokat keresni azt tudsz.

Hérakleitosz is megmondta, hogy "Egyetlen állandó a változás maga."

Kisfiú, nem a világ fog megváltozni, neked kell.


Számomra az ideális:

- legyen számára fontos az egészséges mozgásban gazdag életmód

- családcentrikus

- nem iszik alkoholt, nem dohányzik

- legyen önálló, ne legyen mama pici fiacskája

- tudjon változni, hisz mindenkinek vannak hibái, az okos ezt belátja és törekszik arra, hogy a hibáit kijavítsa


De jobb is, ha egyedül maradsz és nem szaporodsz. Túl negatív, életunt, búvalb..szott, pesszimista a hozzáállásod.

2019. dec. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

És még lehagytam a következőket:

- legyen reális önképe

- olvasson önfejlesztő, pszichológiai könyveket

- ne legyen önző, egoista, energiavámpír, agresszív

- legyen tisztelettudó, segítőkész, hűséges, becsületes

2019. dec. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, tényleg el vagy tévedve a világban. Aki akar, az igenis meg tud változni. A jellemet meg kell formálni, senki nem születik kész férfinak (se kész nőnek). Ez edzés, tanulás, küzdelem saját magad javaiért, jogaiért, önbecsülés gyakorlása, nemesítő munka, stb. kérdése.

Ha te semmi ilyesmivel nem foglalkozol mert "úgyse tudsz megváltozni" akkor persze hogy szüzen halsz meg.

2019. dec. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha ebben az állapotodban egy nőtől fiad születne, miféle mintát adnál át neki? Kinevelnél egy rinyagép kettőt.
2020. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!