Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek nektek, de inkább a...

Emberek nektek, de inkább a gazdag társadalomhoz szólnák . Nektek a hátatokban vannak olyan értékek vagy esetleg személyes tárgyak ami tükrözik a személyiségeteket?

Figyelt kérdés
tehát a gazdagabb társadalomho szólnák van a házatokban esetleg festmények amik jelentős összeggel bírnak vagy milyen tárgyak vagy tulajdoni dolgotok van ami tükrözi a személyiségeteket esetleg valmi figurák kedvenc valmi tárgyak vannak olyan dolgok?? kérem értelmes válaszokat várok :!

2019. dec. 5. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Betörő vagy, és így szeretnél gazdagokról címeket szerezni??
2019. dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok betörő csak kiváncsi vagyok milyen tárgyak vannaka gazdagoknak a birtokjaiban de bután tettem fel kérdést inkáb ugy kinek mik vanak tárgyak amik mewgfoghatok amik jelképezika személyiségét az embernek figurák vagy festmények igen festmények érdekelnének milyen festmények mert gondolom vannak luxusfestmények is kivácsi lennék kinek milyen tulaljdona van rendelkezik vele nem vagyok betörő
2019. dec. 5. 19:39
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

- rengeteg fényképem és albumom van közös programokról és utazásokról

- van egy mini könyvtáram, ahol kb 600 könyvem van, a szobát amúgy fiktív világok térképeivel és fontos eszközeivel díszítem még

- van egy moziszobám, itt szoktunk a barátaimmal filmezős estét tartani, valamint a kedvenc filmjeim plakátjai mind ki vannak téve

- a konyhánk elég retro stílusban van megcsinálva

- a régi plüsseim megvannak

- a ház tele van orchideákkal


Most hirtelen ezek jutottak eszembe.

2019. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
régi plüss azok mik ha szabd kérdeznem figurák stb ilyen dolgok esetleg a házatokban nincsenek különféle szobrok vagy festmények??? valmint ékszerek esetleg trezor azért érdekelne mert valhova szerltek riasztot szó esett a családomról róla lényeg hogy aki szerelte riaztot mondta hogy gazdagog még fel sem építtik a házat de riasztó már aházban van kivácsi lennék reméllem nem baj kérdezem a dolgokat de kiváncsi lennék mit öriznek a gzadagok?? vanak esetleg olyan dolgok festmények trezor stbsaját gyártmányu dolgok ám nekm is fontosak a gépemben lévő cuccok mondhatni képeim stb vagy amiket behuztam lehetne mondani
2019. dec. 5. 20:13
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Egy kutatás szerint csak a szegény és középosztálybeli rétegek vásárolnak nagy értékű berendezési tárgyakat. Bill Gates például egy sima Ford-dal jár. Pont azért gazdagok, mert nem költik a pénzt felesleges dolgokra.
2019. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát jah gondolom de azér a ház például olyan gazdagok akik nem híresek hanem csak sima válalkozó emberek akiknek vagy két autojuk nagy házuk ilyenekre gondoltam nem tudosokra lehet csak sima fordal jár de lehet minden percben uj inget visel kinek ez kinek az
2019. dec. 5. 21:38
 7/11 anonim ***** válasza:

A gyerekkori plüsseimről írtam.

Nincsenek se szobraink, se festményeink.

Remélem azt azért tudod, hogy nem minden tehetősebb ember vágyik ugyanazokra a dolgokra.

2019. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted hogy minden tehetéosebb ember ugyanazokra dolgokra? gyerekkori plüss az jó gondolom ilyen action manok vagy hasonlók stb
2019. dec. 5. 22:57
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagyok gazdag, de vannak a személyiségemet tükröző dolgaim, sőt, az egész szobám ilyen. Vintage világtérkép a falon, nagy tájkép, földgömb, külföldről hozott mini épületmások, mágneses tábla tele külföldi mágnesekkel és belépőkkel, buszjegyekkel, egyéb emlékekkel. Ja, meg az utazós kávésbögréket is gyűjtöm, azok a konyhában vannak. :D
2019. dec. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Mi nem vagyunk még gazdagok, de talán értelmiségiek igen. Havonta több alkalommal járunk kiállításra, múzeumba és komolyzenei koncertekre is. A tárgyi kultúránkban igyekszünk a minőségre törekedni, nem az számít, hogy drága legyen valami, hanem művészetileg vagy érzelmileg értékes. Rengeteg könyvünk van, egy részét mi vettük, egy részét megörököltük. Sok régi bútorunk és tárgyunk van, amit imádunk. Háború előtti térképek, festmény, keramikus alkotásai, stb. Szerintem a tárgyak egyéni preferencián múlnak. A gazdagok vagy jómódúak nem egy homogén csoport, hanem mindenkinek más az ízlése és értékrendje.


Ha már a festményeknél tartunk, ott például rengeteg művészeti stílus és formavilág van. Attól, hogy valaki festményeket vesz, nagyon tág a fogalom. Van, aki a 19. századi festészetet gyűjti, van aki a 20. század elei és van aki kortársat. Ezen belül is lehet figurális vagy absztrakt. Lehet, Czóbel, Aba-Novák vagy Chagall képeket is vásárolni. A pár tízezrestől a pár százmilliósig bármit lehet.


Ha érdekel, hogy milyen festmények mennek a piacon, akkor nézd meg a galériák katalógusait. Most vannak a téli aukciók. Virág Judit Galéria vagy Kieselbach Galéria.

2019. dec. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!