Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudtok ajánlani olyan biztonsá...

Tudtok ajánlani olyan biztonságos környéket lakni, ahol 30 millióért kapok házat és nagyrészt biztonságos és nagyon kevés ember lakta? Autista vagyok és eléggé antiszociáűlis, zavar az egymás hegyin hátán való élet.

Figyelt kérdés
2019. dec. 5. 21:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ok, de pontosíts légyszi, merre szeretnél egyáltalán élni?!
2019. dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Budapest környékén, max 30-40 km-re Budapesttől. autóm van, nem muszáj tökéletesnek lennie a tömegközlekedésnek, mivel autó út az van. Inkább nyugatabbra, mint keletre szeretnék.
2019. dec. 5. 21:59
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Itt a Balatonon kaphatsz valami lepukkant házat annyiért, de így szezonon kívül, kb szellem városok a Balatoni városok!
2019. dec. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14%
Autistának nem lehet jogosítvány, ezt tudom mert én is az vagyok magán doki megállapította, viszont nincs nyoma mert kamionos leszek és ügye a kettő ütné egymást. Szóval max. Aspergenes vagy.
2019. dec. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"Autistának nem lehet jogosítvány"


Na ezt a baromságot honnan szedted?

2019. dec. 6. 00:00
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Orvos mondta..


12 évesen vizsgáltak és mér akkor kamionos akartam lenni, és mondta a doki, hogy ha ez szakvéleményezik akkor nem lehet, így végig kellett járnom értelmes iskolába, nem kisegítőbe. Ami nagyon megterhelt.

2019. dec. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%

De nyugi, én pl. korlátlan páv3-al rendelkezek, tehát 7.5 tonna felett is vezethetek teherautót meg még kamion jogsim is van. Bár mióta megláttam egy kamiont azóta kamionos akarok lenni.


Visszatérve a kérdésre. Vigyázz ám! Nehogy Gödön vegyél házat, most az olcsó mert jön egy akksi gyár.

2019. dec. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igazi hülye orvos lehetett :D Én autidsta vagyok, nem enyhe vagy középsúlyos értelmi fogyatékos. Normális alapítványi iskolába jártam, egészséges gyerekekkel és érettségivel és felsőfoku végzettséggel is rendelkezem :D Ajánlom az autistavagyok youtube csatornát. Ilyen nagy ökörséget én még életemben nem hallottam....
2019. dec. 6. 00:35
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Te nem autista vagy, hanem kozepsulyos fogyatekos
2019. dec. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mogyoród-Tölgyes jó környék, nincsenek sokan ott. Láttam faházat ott pl 30 alatt.
2019. dec. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!